Носите ли бижута на плажа?

  • 3 834
  • 82
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 371
Винаги ми е харесвало да видя някоя загоряла мадама с хубав бански и подходящи бижута.
Даже миналата година си купих специално една гривна, но едно, че не ми е удобно и второ вероятността да се изпека на гривна Mr. Green беше огромна, така че се отказах. Отделно си махам всички неща, които си нося по принцип за плажа.
А вие?
 grinning039

# 1
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Не нося, ходя си съвсем гола. Страхувам се да не загубя скъпоценното си бижу, пък било то и от стъкълца и черупки, затова си ги оставям вкъщи.  Blush

# 2
  • Мнения: 5 622
 Нося себе си. Какво по-голямо бижу от мен на плажа  Mr. Green (пък съм и скромна  Whistling )

По темата- не, не нося

# 3
  • Мнения: 282
Не нося бижута на плажа.

# 4
  • Мнения: 525
Винаги ми е харесвало и когато отида на плажа вниманието ми е все в бижуто и затова избягвам

# 5
# 6
  • Sofia
  • Мнения: 6 927
НОся гривна - един ден на лявата, следващия на дясната ръка и не се получават бели петна!  Grinning

# 7
  • Мнения: 9 077
Не нося, поради няколко причини:
1. не искам да имам разлика
2.не обичам дрънкулки докато се пека или съм в морето
3.не обичам да ми се събира пясък в нещата, било то и в един пръстен примерно
 Blush

# 8
  • Мнения: 3 576
Имам бижута, които никога не свалям и това са ланеца и часовника.

От часовника имам лека бяла линия, за колието не знам - това ми е ново, по-дебелко, ще видим какво ще излезе тази година.

Иначе пръстени и гривни махам, което не ми пречи само докато съм била навън пак да ми останат бели линии. Обици не нося.

# 9
  • Мнения: 35 950
не, пречат ми!

# 10
# 11
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Вече не! След като по-миналата година си изгубих на плажа златна гривна подарък от любимия съпруг. Хем точно тогава бях бременна и не влизах във водата затова реших че няма опасност да я изгубя.

# 12
  • Мнения: 98
Аз по принцип не нося ,та на плаж ..... Naughty Преди години носех ,но все ги губех в пясъка ,особенно пръстени.

# 13
  • Мнения: 2 161
Имам ланец,който махам от врата си много рядко,така че на плажа съм с него.Много здрава плетка е и съм спокойна,че няма да го загубя.Но всичко друго махам,откакто загубих 30 грамова гривна.Е,не на плажа,но по алеята за плажа беше.

# 14
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Много работи се губят в това море..
Особенно пръстени.. както си се намазал с масло или олио.. и като влезнеш във водата всичко пада падаа. Влизаш с пръстени - излизаш без  Confused
Тъй че никакви бижута на плажа Naughty

Общи условия

Активация на акаунт