На море - Равда 2018/19/20 - Мнения

  • 29 979
  • 94
  •   1
Отговори
  • Мнения: 111
Здравейте,

Обмисляме бърза почивка на море за 3 дни, намерих много изгодна къща за гости, 70лв за двама за 3 дни. Понеже искаме да обиколим, и ще сме в Несебър, Слънчев Бряг и Свети Влас на плаж и за вечеря, само ще нощуваме в Равда. Бихте ли споделили, за тези които са ходили скоро, какви са ви отзивите? Чух, че било много мръсно и пълно с роми навсякъде... Къщата за гости е тази

https://www.booking.com/hotel/bg/komitovy-guest-house.en-gb.html

Благодаря Simple Smile

Последна редакция: ср, 12 авг 2020, 13:23 от Не се сърди, човече

# 1
  • Мнения: 6 092
Миналото лято ние бяхме в Равда  ето тука https://pochivka.bg/apartamenti-laguna-biych-georgievi-o18239
Макар ,че този хотел беше до самия централен плаж ,на нас не ни хареса ,беше препълнен с деца от домовете ,лагерници ,а и самия плаж е тесен и каменист .Затова ходихме с кола до плаж Олимпийски Надежди -между Равда и Несебър.Там е рай-ама след 9 часа и там почва да се препълва Иначе Равда много ни хареса-хубави кръчмички ,евтино ,няма паяци да вдигат коли ,няма платени паркинги .Пак бих повторила ,но на друг хотел  Peace

# 2
  • Мнения: 4 609
Аз преди около 2-3 години бях в Равда и много ми хареса. Нощувахме в хотел Кораба, наблизо има много хубав и чист плаж, не му знам името, но Кораб „Аурелия“ (потънал кораб, изхвърлен на брега) е там, аз по това се ориентирам.

# 3
  • Мнения: 964
За тази цена е супер, въпреки че до към 10-15 юни подобни цени могат да се намерят в Несебър и Св. Влас.

Здравейте,

Обмисляме бърза почивка на море за 3 дни, намерих много изгодна къща за гости, 70лв за двама за 3 дни. Понеже искаме да обиколим, и ще сме в Несебър, Слънчев Бряг и Свети Влас на плаж и за вечеря, само ще нощуваме в Равда. Бихте ли споделили, за тези които са ходили скоро, какви са ви отзивите? Чух, че било много мръсно и пълно с роми навсякъде... Къщата за гости е тази

https://www.booking.com/hotel/bg/komitovy-guest-house.en-gb.html

Благодаря Simple Smile

# 4
  • Мнения: 111
Ние ще бъдем от 27 юни до 1 юли

# 5
  • Мнения: 17 934
Не можах да оправя кой е хубавия плаж там. И аз съм  в търсене на хотел близо до него

# 6
  • Мнения: 6 536
Привет Yum
 И аз се интересувам от плажовете. В общата тема за море 2018 прочетох не много добри отзиви за плажовете, а на места се срещат и хубави отзиви и така и не разбрах - има ли хубави плажове (чисти, некаменисти) в Равда?
В момента умувам Равда или надолу към Китен.

# 7
  • Мнения: 6 092
Привет Yum
 И аз се интересувам от плажовете. В общата тема за море 2018 прочетох не много добри отзиви за плажовете, а на места се срещат и хубави отзиви и така и не разбрах - има ли хубави плажове (чисти, некаменисти) в Равда?
В момента умувам Равда или надолу към Китен.
Хубавия плаж в Равда е Олимпийски надежди-по пътя за Нсебър е

# 8
  • Мнения: 6 536
Т.е. в самата Равда няма и това предполага отиването до там с кола?
Нещо като плаж Перла в Приморско.

# 9
  • Мнения: 6 092
Е ако си вземете хотелче близо до Олимпийски надежди -пеша ще си ходите на плаж ,но до самото село Равда остава далечко .Ние бяхме наели хотелче до централен плаж,ама там е тясно и пълно с лагерници и ходихме с колата до Олимпийските .За Перлата в Приморско е пак така-ако се вземе хотел близо до плажа-центърът пък остава далече  Peace

# 10
  • Мнения: 111
Южния плаж на Китен много си го харесваме и ние, както и Приморско ❤ Но тази година сме решили на Равда, защото слънчев бряг и Несебър са наблизо за разходки Simple Smile

# 11
  • Мнения: 1 403
Има много хотели и къщи за гости около "Олимпийски надежди". Оттам до центъра е не повече от 15 мин пеша.

# 12
  • Мнения: 609
Ние обходихме плажовете на Равда за около половин час преди две години и решихме да ходим на дюните в Несебър. Мисля, че се води южен плаж на Несебър. В началото на юли ще дам пресни отзиви как са плажовете в Равда... понеже там намерихме много спокойно място за нощувка, а плажа ще е с колата най-вероятно Пак, но може да се изненадам приятно от местите и да не се налага да я ползваме... Дано!

# 13
  • Г. О.
  • Мнения: 1 705
Ние харесваме южния плаж на Равда. Като цяло плажната ивица е много тясна и когато е активен сезон, кърпите са почти една до друга. Колкото повече на север се отива, толкова повече водорасли се срещат, което за мен е неприятно.
Центърът е оживен, има много заведения, барчета, закуски, места за бързо хранене. Може да се паркира свободно, няма проблеми за местата. Като цяло е евтино.
Ние отсядаме в хотел Макао и сме изключително доволни. Семеен хотел е, хигиената е на ниво, собствениците са много приветливи и има денонощно някой на рецепцията, към когото да се обърнеш при нужда.

# 14
  • Мнения: 345
Здравейте, и аз резервирах в Комитовите къщи от 29.07. Надявам се да споделите впечатления, за първа година отиваме на Равда.Слънчево лято и положителни емоции на всички!

Общи условия

Активация на акаунт