Към приятно закръглените-какви дрешки ще носите това лято?

  • 3 102
  • 43
  •   1
Отговори
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
От една седмица обикалям магазините и стигам до извода,че в Сливен всички са като манекенки.Няма дрешка,която е над 42 номер,всичко или за тийн или за слаби жени.А номерацията,в която влизам в момента е 46,понякога 44-зависи от фирмата. SadДнес ми се плачеше-харесах пола на Kenzol ,обаче пак номерацията е 40.И продавачките ме гледат,като че ли в магазина е влязъл слон #Cussing outСлучвало ли ви се е?

# 1
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Случваше ми се миналото лято Confused.Така и не си купих пола,ходех с дънки 7/8 и туники.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 6 176
доста често ми се случва,а на Кенсол не отговарят номерациите - аз съм м/у 14 и 16 по англ.номерация,а там и 16 номер не ми стават

а утре смятам да отскоча до Сливен и да видя какво продават в Миролио,ако си минавала оттам - има ли нещо интересно?

# 3
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Мислех, че питаш какво ще ти отива...
майка ми е приблизително твой размер. във Варна няма проблем.
Скоро гледах "голяма" колекция на Арда Русе и дори купих пола за себе си. Техен магазин в Сливен?
А за какво ще ти стои.. каквото ти харесва! незвисимо какво казват списанията с манекенките, като ти се носят волани да чакаш да отслабнеш и да остарееш ли??? /фигуративно/ Wink

# 4
  • Мнения: 899
Ами какво... дънки, панталони, спортни такива, туники, тениски, дълги поли  Confused. Намирам си по-големи размери в индийските магазини и тези втора употреба. А и майката на любимия ми праща от Хасково страхотни туники Hug
Не се отчайвай, аз точно затова много мразя да ходя по магазините и да ми казват с ужас : Като за вас размер - нямаме. Аз веднъж не идържах и казах: Ами тогава вие трябва да се срамувате, че нямате, а не аз, че не мога да вляза в кукленските ви дрешки. Не че се почувствах по-добре от това де..
Аз избягвам да обикалям целенасочено, ако видя случайно нещо хубаво, което ми става си го купувам. Така си спестявам нервите.

# 5
Аз доскоро имах този проблем.Пподавачките наистина са досадни но винаги се успокоявам като си ги представя родили две деца!?! Ще носим това в което се чувстваме удобно и привлекателни-разбира се.  Rolling Eyes

# 6
  • Велико Търново
  • Мнения: 279
От една седмица обикалям магазините и стигам до извода,че в Сливен всички са като манекенки.Няма дрешка,която е над 42 номер,всичко или за тийн или за слаби жени.А номерацията,в която влизам в момента е 46,понякога 44-зависи от фирмата. SadДнес ми се плачеше-харесах пола на Kenzol ,обаче пак номерацията е 40.И продавачките ме гледат,като че ли в магазина е влязъл слон #Cussing outСлучвало ли ви се е?
Мдаа, случва ми се вече постоянно , за съжаление.
Ами изчистени дънки,панталони, блузи и туники с нестандартни кройки,и да не са трикотажни и прилепнали.
Не стига , гореспоменатите дискомфорти, ами е и по-скъпо да си намериш хубава и актуална дреха по-голям размер Cry
Никаква справедливост  Wink

# 7
  • София
  • Мнения: 9 826
Имам същия проблем.Аз съм си доста пълна и гледам да се обличам подходящо.Въпроса е,че ако има нещо мой размер,то ще е бабешко-пола права до прасеца,копринена блузка.Обачеее...вчера си харесах на люлинския пазар едно комплектче-панталон7/8 и туника от наподобяващ на дънков плат за 20лв.Много ми хареса и смятам да си го купя.

# 8
  • Мнения: 5 475
От една седмица обикалям магазините и стигам до извода,че в Сливен всички са като манекенки.Няма дрешка,която е над 42 номер,всичко или за тийн или за слаби жени.А номерацията,в която влизам в момента е 46,понякога 44-зависи от фирмата. SadДнес ми се плачеше-харесах пола на Kenzol ,обаче пак номерацията е 40.И продавачките ме гледат,като че ли в магазина е влязъл слон #Cussing outСлучвало ли ви се е?

  Точно обратното е в САЩ..пълно е с големи номера..за слабите трябва да купуваш от детския щанд...   Crazy
 

# 9
  • Мнения: 5 370
Аз се ровех миналото лято в магазини втора ръка-но не защото нямам пари, ззаради номерата.
Сега си намерих един магазин с русенска конфекция и точно на Кенсол последно си бях взела костюм от разпродажба. Иначе ще си напаразувам масово лятни дрехи, като си отидем другата седмица с дребо по моя край-там хем е евтино, хем знам къде какво да намеря

# 10
  • Мнения: 667
Т.к. в повечето магазини дрехите са без размер, аз вече не влизам в тях. Имам си определени магазини, където се работи с номерация. Не става дума за магазини Гигант.
Но наистина е малко по-скъпо. През  лятото слагам поли - дълги, иначе панталони. Вталените блузи /задължително мой размер и не много тънки/ ми седят по-добре от блузони и туники.

# 11
  • Велико Търново
  • Мнения: 279
Но наистина е малко по-скъпо. През  лятото слагам поли - дълги, иначе панталони. Вталените блузи /задължително мой размер и не много тънки/ ми седят по-добре от блузони и туники.

Така е, вталените блузи точен размер и от подходяща материя стоят по-добре от нещо прекалено дълго или широко

# 12
  • Мнения: 8 917
Към приятно закръглените-какви дрешки ще носите това лято?

Приятно закръглени дрешки Mr. Green Mr. Green Mr. Green Peace
Ами борим се - поне аз се опитвам - за лятото да не съм от закръгленките Mr. Green

Последна редакция: вт, 30 май 2006, 17:55 от The Sun

# 13
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Галхен,в Миролио имаше скоро  интересен червен костюм от лен-панталон и сако.Ако си до 42 размер-ще си намериш нещичко.
Е,в крайна сметка не става въпрос за гигант,а за 44 или 46 номер ...нещичко.
Намерих само един панталон червено райе-тип дънки,който си купих.ooooh!
А широки дрехи не обичам Sad

# 14
Привет на всички закръгленички от Сливен.Като чуя за Сливен и ме хваща носталгията.Тук в Атина където живея вече от години е раят на закръглените дами.За предпочитане са,а за облекло да не говорим.По лесно се намират големите размери от колкото малки.И огромно разнообразие разбира се.Всичко модерно за сезона го има и за най-закръглените мацки.Пак много целувки на Сливен и като не си намираш нищо хубаво там решението е да си правиш по една разходчица кога до Пловдив,кога към Бургас.Успех

Общи условия

Активация на акаунт