Хубава количка за кукли откъде

  • 4 863
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 680
В Комсед е 78лв, дали не мога да я взема от някъде по евтино? Или пък някаква подобна на тази?

# 1
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Пробвай в Марсел. Щом имапо-евтин вариант на Бейби Борн, би трябвало да има и хубави колички.
Иначе други хубави има на Смуби в София ленд:
Lilou
 

 
Обаче дали бяха по-евтини, не мога да си спомня. Със сигурност не бяха под 50 и то летните.
Не че ти помогнах, но все пак мисля, че в Марсел ще ти предложат нещо.
Съвсем наскоро имаше същата тема, може да погледнеш ив нея отговорите.

# 2
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Ние купихме за Коледа от Метро лятна количка-чадър на Чиполино за около 11 лв. Удобна е и лека, но може би за вас ще е малка  newsm78. На Габи и идва добре за ръста.

# 3
  • Мнения: 1 680
Имахме такава, но и е малка, а и се счупи. Искам за празника да и подарим хубава, голяма и солидна количка.

# 4
  • Мнения: 35 891
на борсата на "София-Прес", но не бяха по-евтини, когато я купувахме около Коледа; сега може да са посвалили цените, имаше много голям избор, включително и вида за близнаци Simple Smile

# 5
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
на борсата на "София-Прес", но не бяха по-евтини, когато я купувахме около Коледа; сега може да са посвалили цените, имаше много голям избор, включително и вида за близнаци Simple Smile
Цени не са сваляли от Нова година. Има избор : и на комбинирани и на летни.

# 6
  • Мнения: 5 622

 Аз малко оффтопик, но искам да кажа, че си мечтая и аз някой ден да търся количка за кукли  Wink

# 7
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771

 Аз малко оффтопик, но искам да кажа, че си мечтая и аз някой ден да търся количка за кукли  Wink
Пожелавам ти го от все сърце Hug

# 8
В София ленд наистина са много хубави,но бяха доста скъпи.70-80лв май

# 9
  • Мнения: 7 474

 Аз малко оффтопик, но искам да кажа, че си мечтая и аз някой ден да търся количка за кукли  Wink

А де!!!

# 10
  • Мнения: 5 622

 Аз малко оффтопик, но искам да кажа, че си мечтая и аз някой ден да търся количка за кукли  Wink
Пожелавам ти го от все сърце Hug



 Аз малко оффтопик, но искам да кажа, че си мечтая и аз някой ден да търся количка за кукли  Wink

А де!!!


Благодаря ви много! Дано, наистина.

Извинявам се още веднъж, че се отклоних от темата  Blush

# 11
  • София
  • Мнения: 1 444
Страхотни колички за кукли, включително и триколки има в магазините на Марсел Също така и на булТодор Каблешков, след Билла по посока на ресторант Мираж от дясно има един огромен магазин само за детски играчки, името така и не научих Там има страхотни неща п принцип, от там купуваме всичко за бейби борна, има каквото се сетиш, но количките които гледах в Марсел най-много ме грабнаха, направо невероятни бяха, няколко модела в различни десени, но триколката беше супер
Успех  bouquet

# 12
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Страхотни колички за кукли, включително и триколки има в магазините на Марсел Също така и на булТодор Каблешков, след Билла по посока на ресторант Мираж от дясно има един огромен магазин само за детски играчки, името така и не научих Там има страхотни неща п принцип, от там купуваме всичко за бейби борна, има каквото се сетиш, но количките които гледах в Марсел най-много ме грабнаха, направо невероятни бяха, няколко модела в различни десени, но триколката беше супер
Успех  bouquet

ТОВА Е МАГАЗИН КОМСЕТ

# 13
  • Мнения: 5 255

 Аз малко оффтопик, но искам да кажа, че си мечтая и аз някой ден да търся количка за кукли  Wink

Желая ти го Бубе   bouquet

# 14
  • Мнения: 1 680
Днес бях в София прес - Феликс тойс и съм разочарована. Имаше 3 колички - зимна 69лв, триколка 39лв и лятна 44лв. Обаче и трите в кашони. Не искаха да ги отворят, защото после не можели да ги продадат. Е, аз как де избера?!?!
Не бяха Бейби борн - някаква имитация.
Утре ще ходя до Марсел, там поне обслужването е на ниво.

Общи условия

Активация на акаунт