Циклене на паркет

  • 12 644
  • 14
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Дали някой може да препоръча фирма за това в Пловдив и да даде инфо горе-долу за цени? След цялата одисея с дограма и изолация паркетът ми е изцяло съсипан.

# 1
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Не мога да ти дам координати , но мога да те посъветвам да не избираш евтиното ...
Преди месец циклихме нашия. Предложиха доста добра цена, но си оставиха ръцете.

# 2
  • Мнения: 798
Не мога да ти дам координати , но мога да те посъветвам да не избираш евтиното ...
Преди месец циклихме нашия. Предложиха доста добра цена, но си оставиха ръцете.
Peace Абсолютно съм съгласна. И ние така се подведохме по хубава цена и после със скандали и разправии едва ги накарахме да дойдат да си оправят най-осраната стая #Cussing out #2gunfire #Cussing out Най-добре някой да ви препоръ4а, 4е ина4е ...ужас

# 3
  • Мнения: 498
цикленето+лакиране с качествени лакове е около 3-4 лв на кв. м доколкото знам (в най-добрия случай)..... може да сметнеш сама колко излиза Peace

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
....... и да знаеш, че безпрахово циклене - няма!

# 5
  • Мнения: 8 917
....... и да знаеш, че безпрахово циклене - няма!
Peace

# 6
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
....... и да знаеш, че безпрахово циклене - няма!
Точно така!
У на с се напълни с прах в шкафовете /бяха затворени, а секцията покрита с наелон/, при прозорците, а имаме PVC дограма, а бе въобще навсякъде. Shocked

# 7
  • Мнения: 5 475
Не мога да ти дам координати , но мога да те посъветвам да не избираш евтиното ...
 Предложиха доста добра цена, но си оставиха ръцете.

  И на моите родители направо им съсипаха паркета,целия е на бразди и се налага да се цикли отново,за да се оправи!   Twisted Evil

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 563
3-4 лв ми се вижда много приемлива цена, защото аз проучих цени от порядъка на 10-12 лв. След като майсторите на изолацията съсипаха каквото можаха, остава и паркетаджиите да си оставят ръцете и ще хвърлям някого от 4-тия етаж Mr. Green

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Късмет с изобра на циклатори...
Както са ти казали другите - безпрахово няма...
Или покриваш с бояджийския найлон всичко...
Или стаята трябва да е стопроцентово празна...
И не се лъжете да лакирате на 4-5 ръце за да стане добре паркета...
Купувате консервант, нанасяте издебело, съхне...
Нанасяте и лака отгоре... Ако не ти се види достатъчно гладко - повтаряш...
И толкова...

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Ние циклехме паркета в хола и трапезарията, нямаше нищо в стаите, защото правихме ремонт и всичко беше изнесено. Имаше само една секция, на която залепих вратичките със скоч, после я завих с найлон, и пак скоч където не беше прилепнал хубаво найлона. След цикленето, и свалянето на найлона, всички по долни шкафове, бяха пълни с прах.

# 11
  • някъде
  • Мнения: 4 955
....... и да знаеш, че безпрахово циклене - няма!
При нас стаята беше празна и  въобще нямахме проблем с прахта. Peace

# 12
  • Мнения: 472
e не е вярно сега се цикли паркета в новия апартамент , ми няма прах дори и в коридора по плочите няма , нали ходих да видя какво е положението !
Но да кажа все пак , че машината с която циклят е купена преди седмица и работи за първи път у нас , на нов паркет !
Няма да го  лакираме , а ще слагаме вакса !

# 13
Посети http://www.parket-bg.free.bg там има много фирми от цялата страна също така и книга за въпроси и отговори свързани с паркет.

# 14
  • Мнения: 687
цикленето+лакиране с качествени лакове е около 3-4 лв на кв. м доколкото знам (в най-добрия случай)..... може да сметнеш сама колко излиза Peace
Е, ти ме разби с тази цена.... честно ooooh! Как три-четири лева... то само качественият лак ще ти излезе повече на квадрат, а труда??? Абсолютно нереална е. За тези пари не може да очакваш нищо различно от "осиране" - гарантирам.

Извинявам се на авторката, че се намесих малко офф, но не се сдържах. Направо не мога да повярвам как хората още се хващат на разни "майстори", които идват е една торба инструменти у тях и им предлагат цена в пъти по-ниска от останалите фирми Confused

Общи условия

Активация на акаунт