Контактувате ли с жените, с които сте били в една стая в родилния дом?

  • 4 280
  • 124
  •   1
Отговори
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Аз за съжаление-не.
Дамата беше много интересна и приятна, но кой ще контактува с някой, дето като му се обадиш юни, казва-Мога да ти звънна след 10 септември  Embarassed (Както трудно и тежко контактувам аз  Embarassed Embarassed).
А така харно си лафихме в родилния дом...

# 1
  • Мнения: 5 140
Контактувам ДА.
Едната мадама е от Бургас, постоянно се чуваме, а другата е тук от София, даже живее до майка ми.

# 2
  • Мнения: 781
Да. Едната пише тук във форума, а  с другите 2 се срещаме. Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 520
Не. Казвам го със съжаление, но е факт.

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ами в началото честичко..., но с течение на времето - все по-рядко, за жалост  Confused

# 5
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Не. Казвам го със съжаление, но е факт.
И аз.Макар,че имахме за какво да си говорим.

# 6
  • Мнения: 1 895
В началото доста често, сега поразредихме. Тя стана мама за втори път и още не съм видяла дъщеричката й...дано се наканим преди да стане бебката на годинка. Много я харесвам иначе - изкарахме една вълнуваща седмица заедно.Нейното дете и моите точки имат разлика от половин ден та бяхме заедно от реанимацията до нейното изписване Hug

# 7
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
За съжаление дори не си ги спомням. Embarassed
Когато родих синът ми седях 3 дни,бях в стая с 3 легла,но едната жена изписаха два часа след като родих,после бях сама и на третия ден дойде нова родилка, с която отново се засякох за часове.
А при раждането на дъщеря ми стоях 48 ч.и бях в самостоятелна каюта Grinning

# 8
  • Мнения: 1 639
Не . Щото не знам цигански  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 5 228
Бях сама в стая, но пък поддържаме връзка с разни мацки, с които преди това лежахме заедно в Шейново.

# 10
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Да, контактувам. Оказа се, че живеем през 2 блока. Децата ни, освен че са с половин час разлика раждани, растат почти нон- стоп заедно.

# 11
  • Мнения: 5 370
Беше много готина и пекана мацка, дойде на третия ден след секциото ми.
Няма да забравя как ме окуражаваше, понеже аз се бях сбъгила на тема Кърмене.
Дори ме беше поканила за РД на дъщеричката си.............. Blush
Но така и не успях..........за което съжалявам.
Тази тема ми припомня да и звънна.  bouquet

# 12
  • Мнения: 5 577
В родилния дом ми се случи нещо съдбовно - раждах заедно с момичето, с което като деца (в стария квартал, където живеехме до 97 год.) играехма на ластик пред блока. Не се бяхме виждали значи от 97 до 2004 ... хм, 7 години! А се намерихме там.

Звъняхме си много по тел. после, и се виждахме, но не често.
Сега се сетих да се обадя, че сменихме телефона и тя незнае ... много съм безотговорна.

Дуци ме подсети да ида да видя баба, Франзела да се обадя на Петито ... добре че е форума

# 13
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз и двата пъти бях сама и не съжалявам. Четях, гледах ТВ, но най много се любувах на рожбата си.

# 14
  • Мнения: 1 400
До едно време се виждахме с едната от мацките с която бяхме с каката , а тя с нейният синковец.. Вече не, но засечем ли се - голям лаф пада. С малката като бях не успях с никоя да завържа сериозна дружба- тоолкова маймун на клона бяхме - ужасТ.Нямаше място в родилното, лежах отначало при секциото, после при другите родилки - голямо местене падна! Едната я помня - мама за първи път, след секцио, гърдите й щяха да се пръснат - никой не й беше казал да се цеди и така си беше направила голяма беля(запуши канали, възпали се...).  Помоли ме да и помогна - слагах й горещи кърпи , показвах й как да изцежда кърмата... неволи разни. Аз бях горда , че можех да помогна (и единственната в стаята с второ бебе bowuu) и не отказвах на никого! Като една майка Тереза се чувствах, но после- всеки нанякъде...изгубихме си дирите...
Сега ги засичам тук -там мамите, но - само толкоз

Общи условия

Активация на акаунт