можели от честите контакти да не се получава?

  • 1 088
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 264
Здравейте момичета Simple Smile имам един сигурно тъп въпрос,но незнам какво да си мисля вече CryИ този месец не се получи нищо за съжаление.Ходихме и правихме някой изследвания като хламидии,правихме спермограма и всичко е наред,но явно не е.Та въпроса ми е може ли от честите полови контакти да не се получи? Ние с мъжа ми правим кекс да не кажа всеки ден,но в месец от 30 дена ние правим 28 примерно и не специално за да се получи бебе,просто имаме нужда незнам как точно да се изразя.Навсякаде четох,че не се препоръчва да се прави всеки ден кекс.Възможно ли е това да е пречката?

# 1
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Преди време имаше такава тема, ето я:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=97049.0

Желая ти успех и заповядай в седмичната ни темичка Wink

# 2
  • Мнения: 267
Zaio, ама вие сте като зайци! Simple Smile (шегичка)
И ние бяхе така през първата година  Twisted Evil
ееееехх Mr. Green

# 3
  • Мнения: 7 716
При нормална спермограма това не е пречка.

# 4
  • Мнения: 2 120
Спермата трябва да се възстановява. Ако правите много често секс преди овулацията се изчерпват добрите като качество сперматозоиди. За възстановяване трябват поне 36 часа. Разредете поне през ден секса и виж какво ще стане. Успех.

# 5
ЛЕ-ЛЕ КОЛКО МНОГО Неща научавам от вас. ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ!!!!!!!!!! newsm51 newsm51

# 6
  • Мнения: 2 825
Зайо, пробвайте поне след М до края на овуто да го правите през ден, а след това давайте пак всеки ден  Wink Може наистина да не се възстановява спермата. При нас май точно това беше проблема  Thinking
Успех и дано скоро се похвалиш с две чертички  Peace

# 7
  • Мнения: 264
Благодаря Ви на всички  Simple Smile Много сте готини и се радвам,че ви има защото без вас много трудно ще се справя Simple Smile

# 8
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Правете го  през ден.Успех !!!

Общи условия

Активация на акаунт