Каква марка дамски превръзки ползвате

  • 17 318
  • 352
  •   1
Отговори

Анкета

каква марка дамски превръзки ползвате

Опции:

  • в Tara
  • Мнения: 3 287
наближава да си ходя и ще ми е от полза да събера мнения.
аз съм много доволна от едни тукашни, 6 г. не смея да посегна към друга марка, просто защото наистина са страхотни.
миналата година си носих от тях, но бях за месец само в бг, този път не ми се мъкнат 3 пакета.

а може би има от тези у нас? Flutter

# 1
  • Мнения: 7 914
Само Либрес Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 1 558
Always "Always" Wink!

# 3
# 4
  • Мнения: 27 524
Always са си класика, страхотни са, но на мен лично ми идват малко нанагорно и ме е яд да давам толкова пари точно за превръзки, та рядко си ги купувам  Mr. Green

# 5
# 6
  • Мнения: 730
Ползвала съм всички рекламирани превръзки,но много съм доволна от Everbel,и то с  памучно покритие.Алергична съм по-принцип и рядко улучвам,от всички други се изприщвам.Тези не бих ги заменила!

# 7
  • Мнения: 5 475

И аз тези ползвам в Бг!

# 8
# 9
  • Мнения: 5 647
Всякакви. Не съм лоялна към определена марка. Взимам каквото ми попадне.  Laughing

# 10
  • Мнения: 4 546
rozi и always. everbell също не са лоши

# 11
  • София
  • Мнения: 35 817
Ползвала съм всички рекламирани превръзки,но много съм доволна от Everbel,и то с  памучно покритие.Алергична съм по-принцип и рядко улучвам,от всички други се изприщвам.Тези не бих ги заменила!
Peace
Не съм алергична, но предпочитам памучните.

# 12
  • Мнения: 6 472
Либрес. От както пуснаха памучни always си купувах на няколко пъти и от тях, но си предпочитам първите.

# 13
  • Мнения: 6 873
Аз ползвам основно тампони, но като си вземам превръзки от съображения за сигурност си вземам такива за прашки. Което ще рече Libresse и Carefree. От вторите съм много доволна, първите не са кой знае какво, но друга алтернатива не виждам изобщо.
А тези от твоя сайт не съм ги виждала тук.

# 14
  • Мнения: 14 472
Always са си класика, страхотни са, но на мен лично ми идват малко нанагорно и ме е яд да давам толкова пари точно за превръзки, та рядко си ги купувам  Mr. Green

и аз само always - установих, че ако си купувам други превръзки поевтини пак ми излиза същите пари - щото ги сменям по-често, а на това отгоре съм и постоянно притеснена, че ще се измацам. тъй че само always

Общи условия

Активация на акаунт