Fibrax + Qbylkov ocet

  • 659
  • 10
  •   1
Отговори
Moje li da kombiniram fibrax s qbylkov ocet? moje li da mi stane neshto ili da se zagubi efekta i na dvete? fibraxa se pie edin chas predi qdene a qbylkoviq ocet 30min predi qdene? ako gi piq i dvete dali shte e problem? pls daite syvet  Sad

# 1
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Моят съвет е- никакви хапчета. Peace

# 2
  • Мнения: 1 120
Моят съвет е- никакви хапчета. Peace
Подкрепям ! Хапчетата не помагат !

# 3
Ne iskam upreci i t.n. prosto mi otgovorete na vyprosa.Blagodarq mnogo za vnimanieto  Hug

# 4
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Не виждам някой да те упреква. Искаш съвет- давам го. Peace

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 3 733
Отчаяна, някакъв светкавичен ефект ли гониш, що ли?

Защо не включиш и Л-карнитин към програмата?  Laughing

По темата: за по-сигурно не ги комбинирай, а ползвай първо единия продукт, ако няма ефект опитай втория.


# 6
  • Мнения: 27 524
Можеш да ги комбинираш. Това са хранителни добавки на билкова основа. Ако някое не може и е вредно с друго, то се упоменава на опаковката. Ако няма противопоказния на твоята, пий ги заедно един час преди хранене и готово.

# 7
# 8
  • Мнения: 262
за какво и как по-точно се пие яб.оцет и по колко

# 9
  • София
  • Мнения: 35 819
за какво и как по-точно се пие яб.оцет и по колко
За отслабване. Ако е от бутилка /обикновен оцет/ по 1сл във вода, сутрин на гладно.
Аз обаче съм против.

# 10
  • Мнения: 27 524
за какво и как по-точно се пие яб.оцет и по колко

Май не е толкова за отслабване, колкото че страхотно успешно чисти кръвта и кръвоносните съдове. Аз го пиех доста дълго време. Сутрин на гладно в чаша топла вода една супена лъжица ябълков оцет (най-хубаво е обаче да си го направиш сама, има рецепти), с една чаена лъжичка мед. Не е гадно и е много полезно.  Peace

Този на хапчетата може би се води само за отслабване, но според мен няма същия ефект.

Общи условия

Активация на акаунт