Как и дали ще празнувате 1-ви юни

  • 1 776
  • 29
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 7 242
За съжаление 1-ви юни се пада в делничен ден  Sad и за работещите родители ще е трудно да го отбележат подобаващо. Или поне на мен ми липсват идеи къде да заведа Цвети след 18 ч. - хем да не е пълна лудница, хем детето да усети, че е празник newsm78. За сега единствено подаръкът е уточнен Grinning - Цвети иска поредната Барби /разбира се не оригинална Wink/

Вие решили ли сте вече как ще празнувате и какъв подарък ще направите на детето си?

# 1
  • Мнения: 9 990
Ами-нищо не съм решила TiredНа работа съм и се очертава доста ангажиран ден, колкото и да се опитвам да си го спестя.Поради тази причина заведохме детето още в събота и си избра подарък.Предполагам даже,че ще се наложи да поседи с мен в работата малко, след това, тъй като едва ли ще има време за паркови разходки, ще я заведа на пица-тя много обича.

# 2
  • Мнения: 544
Аз мисля след 17,30 в Южния парк, че ми е близо до офиса.

# 3
  • Мнения: 4 406
групово посещение на парк с много катерушки люлки и пързалки за всички желаещи русенски бебета и майките им

# 4
  • виртуално
  • Мнения: 2 860
поредната Барби /разбира се не оригинална Wink/
 
Гледах в Марсел оригинални Барби по 13 лв.
Ина си е поръчала флумастри и най-накрая ще ги получи , а след детска сигурно ще отидем в Заимов.
Ако има други, които ще ходят там - хайде да направим среща

# 5
  • София
  • Мнения: 270
Тази година сигурно ще спестим подаръка. Но ми се иска да я заведа на нещо спецялно. Всеки ден сме в парка. Тя не ходи на ясла, така че няма да има тържество. Ще чакам идеи от тук Simple Smile.

# 6
  • София
  • Мнения: 7 242
Някои идеи /но за съжаление повечето през деня/ Grinning
на цирк - цирк "Монте Карло" дава представления в Южния парк /има и вечерни!/
на кино - "Див живот" /анимационен, дублиран на бълг. език, но последната прожекция започва в 15.30 ч/
на Патиланци и София ленд - ще има тържества, но ще е фраш
в НДК http://www.ndk.bg/schedule.php

Гледах в Марсел оригинални Барби по 13 лв.
Мерси, Рапунцел, но предполагам, че става въпрос за хубава, качествена и семпла кукла, а на моята и дай възможно най-претруфената, пък ако ще и разпадаща се Sick Някой турски боклук ще свърши идеална работа...

# 7
  • Мнения: 3 089
хи-хи-хи

# 8
  • ново
  • Мнения: 5 942
Ще го отпразнуваме както всяка година - подарък + посещение на пицария или сладкарница.
Подаръкът ще е книга с избрани детски приказки Simple Smile

# 9
  • Мнения: 656
Мисля да ходиме на "софияленд" но още се чудя newsm78. Миналата година бяхме там и беше невероятна лудница, и сега май ще е същото.

# 10
  • Мнения: 3 861
Аз пък тогава ще съм в Банкя с Калоян и се чудя там как да го отбележа. Баща му ще е на работа, а аз ще съм с една приятелка, но не се сещам за детски забавления там ooooh!

# 11
  • Мнения: 2 818
Лили, басейна отворили ли са го, знаеш ли? Май имаше детски, може да се поплацикате там Peace Със сигурност ще му е кеф на детето Laughing

# 12
  • София
  • Мнения: 7 242
От някъде чух, че лифтовете ще работят безплатно на 1-ви юни. За неработещите мами е добра идея. Моята много обича да ходи на Витоша.

# 13
  • София
  • Мнения: 4 866
От някъде чух, че лифтовете ще работят безплатно на 1-ви юни. За неработещите мами е добра идея. Моята много обича да ходи на Витоша.
само където миналата седмица се засилихме да се качваме на витоша със симеоновския лифт и не работеше. така и не стана ясно дали е затворен за деня или за по-дълго.

# 14
  • София
  • Мнения: 2 249
От някъде чух, че лифтовете ще работят безплатно на 1-ви юни. За неработещите мами е добра идея. Моята много обича да ходи на Витоша.
само където миналата седмица се засилихме да се качваме на витоша със симеоновския лифт и не работеше. така и не стана ясно дали е затворен за деня или за по-дълго.
Не знам за симеоновския, но драгалевският тази събота работеше.

Общи условия

Активация на акаунт