Молба за ясла

  • 1 365
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 930
Мами, ще записвам моя Преско на ясла и днес се срещнах с директорката. Каза ми да напиша молба свободен текст и утре да я занеса. Нещо от сорта на.......до детска ясла номер еди кой си...Това добре, но самия текст вътре как да е структуриран  newsm78. дайте идея някаква.

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 709
До Директора
На ..... (името на яслата)
гр..........

Молба от ...... (твойте три имена и адрес)

Г-жо Директор,
Моля синът ми ..... (трите имена на детето), ЕГН ..., да бъде приет в повереното Ви детско заведение ...... (име на яслата) от ...... (дата).
Смятам, че молбата ми ще бъде удовлетворена.

Дата, подпис

В общи линии е това
Успех  bouquet

# 2
  • Мнения: 1 930
Благодаря ти много   bouquet

# 3
  • Мнения: 8 917
                                                                                                   ДО
Вх. №__________                                                                     ДИРЕКТОРА
                                                                                                  на ОДЗ № ________________ г.                                                                                              гр. София, район                                                              



М О Л Б А


от _____________________________________________________________________________
/ трите имена на родителя /
адрес: _________________________________________________________________________
/ ж.к., блок №, вх., ет., ап. телефони – домашен, служебен, /



     Госпожо Директор,

     Моля детето ми _______________________________________________________,

род. на ___________________, в гр./с./_______________________________________,

с ЕГН ____________________

Да бъде прието да посещава ОДЗ №75, считано от _________________________г.



Прилагам следните документи:
1.   Акт за раждане – ксерокопие;
2.   Здравен картон с нанесени имунизации;
3.   Резултати от изследвания от СХЕИ /скоч проба, секрети, Васерман на единият родител – важи за ясла/;
4.   Бележка за контакт с ОЗЗ;
5.   Сведение за профилактичен преглед за годината.


Личен лекар на детето: _________________________________________________

Тел. за връзка с лекаря:____________________________




Дата:________________ г.                                                С уважение:________________
гр. София                                                                                    /подпис на родителя/


# 4
  • Мнения: 3 089
а ти от кога ще го записваш? и в кое одз - това до фантастико ли? аз подадох 3 молби за от април 2007 и най-малкият номер е 70.

# 5
  • Мнения: 603
В нашата ясла искат да фигурира и професията /длъжността/ и местоработата на родителите.

Освен това добре е да има служебни бележки, че и двамата родители работят.


За всеки случай остави  малко празно място преди датата и подписа, че може в последния момент да ти кажат, че още някакв информация трябва да е вписана в молбата.

# 6
  • Мнения: 1 930
а ти от кога ще го записваш? и в кое одз - това до фантастико ли? аз подадох 3 молби за от април 2007 и най-малкият номер е 70.
Подадох молба, Благодаря ви , мацки   bouquet.
От 1 октомври, живот и здраве е ученик.
Подадох молба в ясла 48, зад градината, не е ОДЗ, само ясла. Директорката, много мила женичка, каза, че няма такова нещо, да няма места. Октомври е на ясла.

# 7
  • Мнения: 8 917
а ти от кога ще го записваш? и в кое одз - това до фантастико ли? аз подадох 3 молби за от април 2007 и най-малкият номер е 70.
Подадох молба, Благодаря ви , мацки   bouquet.
От 1 октомври, живот и здраве е ученик.
Подадох молба в ясла 48, зад градината, не е ОДЗ, само ясла. Директорката, много мила женичка, каза, че няма такова нещо, да няма места. Октомври е на ясла.
[/b]
Честито  bouquet

# 8
  • Мнения: 603
Супер! Хубаво, че е станало толкова бързо  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт