Двуетажно легло и детска стая

  • 7 188
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 669
Момичета....
Предстои ни обзавеждане на детската стая.
От две седмици гледам и разглеждам в нета двуетажните легла, тъй като искаме да сложим такова.
Също и цялостно обзавеждане с двуетажно легло. Обаче не мога да избера или да се спра.
Вече съм в 9-ти месец и обикалянето ми е трудно, не че не ми се иска.
Ще съм благодарна за съвети относно фирми, модели и всичко за което се сетите и е важно.
Бихме поръчали и изработка, но бюджета ни е около 1500лв.
Иска ми се също, ако ще е комплект да има много чекмеджета и рафтчета.
А ако някоя сподели снимка на своята детска ще съм супер щастлива

# 1
# 2
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Ние имаме такова легло, само че с чекмеджета отдолу.


Макар и от чам, все пак е масив и е в пъти по-трайно и здраво от ПДЧ. А не е по-скъпо.  Цветът е светъл и хубав за детска стая.  Голямото му предимство е, че като поотраснат децата може да се махне стълбата, да се пререже по средата и да станат две отделни легла. Като ги разделиш може да сложиш чекмеджета и на второто легло.

# 3
  • Мнения: 1 413
И аз съм пред същия проблем, спрах се на тези http://bg-mebeli.com/4-ds.html и чакам да ми пратят оферта за това което искаме

# 4
  • Мнения: 5 597
И нашето двуетажно легло е от чам,по поръчка.Една приятелка ми даде чертеж от конструктор,леглото издържа голямо натоварване. Под първото ниво си направихме трето легло,което се изтегля навън при нужда. Доволна съм,пести място.
Координати нямам,тъй като наскоро магазина изгоря Sad Мисля,някъде във Велинград ги правеха.

# 5
  • Мнения: 656
И аз съм пред същия проблем, спрах се на тези http://bg-mebeli.com/4-ds.html и чакам да ми пратят оферта за това което искаме

Този модел е точно какъвто ще правим. Имате ли идея какъв е стандартът височина да започва 2ро легло. Имаме голям спор с детето, много високо го иска.

# 6
  • Мнения: X
Аз не разбрах. Дамата е в 9ти месец. Кой ще спи на двуетажното - бебета ли?

# 7
  • Мнения: 1 413
lady_fade конкретно това е с височина 2400мм, нашия таван е на толкова (понеже се водим тавански етаж..). Според мен второто легло е на 1800мм и зависи много от това с какви тавани разполагате.

# 8
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 330
Ние взехме легло от Икеа, не е двуетажно, но на горния етаж спи детето, отдолу е бюро. Е, няма такова неудобство при смяна на чаршафите! Всеки път сваляме матрака с ММ, сменям чаршафите и пак го качваме. Много съжалявам, че си вкарах такъв автогол.

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Всяко двуетажно легло е супер неудобно за оправяне и за смяна на чаршафи. Аз качвах едното дете горе да съдейства, иначе абсурд аз да се навра там.

# 10
  • Мнения: 1 630
Ще следя темата, престои ни да съберем двете щерки в една стая и двуетажното легло е вариант. Гледам икейските, но не ми харесват, нямат никакви шкафове и не пестят място така. Иначе идеи бол в пинтереста например, но трябва някой да го начертае с размерите и съответно някой да го изработи. Simple Smile

# 11
  • Мнения: 5 597
Аз си оправям горния етаж без проблем. Обаче матракът ми е двулицев и мога да го повдигам леко от ъглите,за да сложа чаршафа.

# 12
  • Мнения: 245
И ние имаме двуетажно и вярно чаршафите се сменят една идея по-неудобно, но детето ми е щастливо, че леглото е такова.

# 13
  • Мнения: 9 052
икеа имат едно персон и половина високо, като отдолу ума място за малко бюро, диван и отстрани шкаф за книги. Има в тукашната икеа обзаведена малка стая с такова едно като модел е дадена и много нещо събира.
Ние имаме подобно, на друга фирма, отдолу има разтегателен диван, за гости, отстрани библиотека .

да , смяната на чаршафите я прави мм с дългите ръце .

# 14
  • Мнения: 962
детската стая у нас
да се има предвид че помещението е тясно и дълго около 10-11 кв. и не позволяваше много неща които исках , но все пак се получи Simple Smile
проект:
Скрит текст:



реализация :
Скрит текст:
цветовете не съвпадат - подбрани са по меки тонове



Общи условия

Активация на акаунт