Какъв инхалатор?

  • 911
  • 7
  •   1
Отговори
Здравейте,
иска ми се да си вземем инхалатор, но не съм наясно кой е добър и по какво да го разбера, освен по цената Thinking
Моля Ви да споделите какъв имате и изобщо каквото знаете за тях
много ви благодаря Simple Smile

# 1
  • Мнения: 1 455
Моят е ТСМ и съм доволна. Ползваме го доста често. Помага при кашлица и хрема.

# 2
  • София
  • Мнения: 650
Моят е ТСМ и съм доволна. Ползваме го доста често. Помага при кашлица и хрема.
а колко струва, защото аз проверявах прди време в "Медицинска техника" и там ме отчаяха с някакъв немски за 300лв, но ми казаха че се намирали и за по 60-70

# 3
  • София
  • Мнения: 11 102
Моят е ТСМ и съм доволна. Ползваме го доста често. Помага при кашлица и хрема.
а колко струва, защото аз проверявах прди време в "Медицинска техника" и там ме отчаяха с някакъв немски за 300лв, но ми казаха че се намирали и за по 60-70


И моят е ТСМ, аз си го поръчах чрез и-нет и струваше 55лв. с доставката ! По ТСМ-ите чувам че е по евтин ...
Ето линка -> http://www.atrakcion.com/catalog/product_info.php/cPath/44/products_id/237

# 4
  • Мнения: 1 680
Миналата седмица купихме ТСМски за 40лв

# 5
  • В Бургас,край морето!!!
  • Мнения: 136
Добре ще е да напишеш,за какво точно ще го използваш.Има много видове инхалатори,ако ни обясниш по подробно,ще можем да ти помогнем.                   Поздрави: Ирка Grinning

# 6
Детето ми е често кашля, на 3 пъти прави пристъпчета, идеята ми за ползването е да му облекчавам кашлицата и най вече при пристъп. НО все пак ще съм по доволна ако не ги прави вече Embarassed
благодаря Simple Smile

# 7
  • Мнения: 1 455
Инхалаторът го купих за 49 лв от склада под моста Чавдар.
Мимка, определено ще облекчиш кашлиците и пристъпите с помощта на инхалатора! Моите деца също правят пристъпи и спазми, та говоря от опит.

Общи условия

Активация на акаунт