Ами... за секса?

  • 763
  • 13
  •   1
Отговори
Отдавна искам да попитам ама.... newsm78
Как го правите като сте трима в леглото?Ние снощи с татко му на бебко се гледахме ,гледахме,изместихме го в кревта4ето му....той се разбуди. Абе трудна работа!!!
Много ми харесват идеите на привързаното родителство,но това някак не ми е ясно.
Дано се намери някой да отговори.
Благодаря  bouquet

# 1
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Ами слизаме на пода, или в друга стая, или в банята Laughing Изобщо проявяваме изобретателност и на практика секса става доста вълнуващ така Laughing
Пък детенце нека си спи кротко на голямото легло Grinning

# 2
  • Мнения: 3 926
Ами Хедра го е казала Wink Като се вземе предвид, че имат и батко освен беба... направо сте герои, Хедра  bouquet
Ние този уикенд бяхме на почивкаи просто струпахме камара одеала, така че беба не се виждаше в своята част на леглото... и така Blush

# 3
  • Мнения: 670
Изобретателност... това е истината.

# 4
  • Мнения: 8 917
Ами слизаме на пода, или в друга стая, или в банята Laughing Изобщо проявяваме изобретателност и на практика секса става доста вълнуващ така Laughing
Пък детенце нека си спи кротко на голямото легло Grinning
Peace

# 5
  • Мнения: 1 896
Ами и ние така - просто не помня откога не сме го правили в "съпружеското ложе", на тъмно и завити с юрган.   Laughing

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Маи при нас е най-лесно.  Laughing засега  Баткото като заспи го местим в неговата стая , а Коко от бебе спи в друга стая. И ние сами в нашето легло и smile3508

# 7
  • София
  • Мнения: 1 121
И аз нещо не успях да се примиря със спането в нашето легло - спахме точно седмица така, и бебка пак започна да се буди, да си иска другата гърда, да ме измества  Shocked... Накрая се събуждах в другата половина, а нашата си разперила ръцете и хич не й пука...
Ама нейното легло още е долепено до нашето и 1-2 пъти ни изненада... Добре, че имаме бързи рефлекси  Rolling Eyes, че вече е по-голяма...

# 8
  • Мнения: 5 391
Въпросче, малко в страни от темата-нормалко ли е при кърмачка да липсва желание за секс след раждане?

# 9
  • Мнения: 1 896
Съвсем нормално е първите няколко месеца. Хормоните настройват тялото ти да обгрижва максимално бебето, а не моментално да се втурва да прави още едно. А и натрупаната умора и недоспиване също си казва думата в повечето случаи. Също така първите няколко месеца след раждането е нормално влагалището да е по-сухо пак по хормонални причини. При мен беше така - разбрах как ще се чувстват южните ми области през климактериума.
Нещата се оправиха постепенно, но истинското ми предишно желание за секс се върна едва когато ми дойде отново менструацията, което стана чак година след раждането. Тогава и проблемът с овлажняването се оправи и сега всичко си е супер, макар че още кърмя.

# 10
  • Мнения: 386
Ей, като Филипа и аз мислех , че няма го вече желанието , но се върна след 10-тина масеца  Rolling Eyes (и аз кърмя още)! Направо съм нов човек, мислех ,че само на духовност вече ще се отдавам. Praynig

# 11
  • Мнения: 3 591
Ами аз със всичките си деца съм спяла (все още спя с таман 2 броя в леглото) и като гледам как се плодим  Embarassed ....май никак не ни пречи...
пък и е по-романтично да забягваме извън спалнята Joy

# 12
  • Мнения: 577
пък и е по-романтично да забягваме извън спалнята Joy
Например в банята Peace

# 13
  • Мнения: 1 503
Абе мами,вие със свекитата ли живеете?Ако Да,да не сте си изолирали баните?Ние все още нямаме проблема със секса,просто защото не го практикуваме Joy(все още де)

Общи условия

Активация на акаунт