Отговори

Анкета

кой в семейството взема детето/децата от детскат градина/ясла

Опции:

* Може да изберете максимум 2 опции.

  • софия
  • Мнения: 4 974
ами мили мами и татковци,питам ви защото това си е проблем за нас и се замислих как стои въпроса в българското семейство..Предполагам че майките си вземат децата,но аз за съжаление не винаги си ги вземам и ние се редуваме с мъжа ми.
моля ви да споделите при вас как е,и ако не ви затруднява да обясните кое е дйстващото решение при вас и какво го налага..
благодаря ви предварително!

# 1
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Кой ли не...  Crazy

Кога аз, кога мъжът ми, кога бавачките на повикване...

# 2
  • Мнения: 9 990
Аз си взимам детето, след работа.Но единствената причина за това е, не, че съм майката, а че е по-удобно.А на съпругът ми си е направо невъзможно-има чести пътувания, а и работното му време  продължава доста след това на яслата.Иначе би бил щастлив, ако можеше и той да я взима.Аз ходя на работа и имам възможността или да я взема навреме/ 17.30 например/ или да я доведа в офиса и там се занимава с нещо докато си довърша работата.Имаше един случай, при който аз бях много зле и не ходих на работа и детето си остана вкъщи с мен, защото нямаше кой да я прибере иначе Winkтъй че, за мен не е важно кой я прибира, важното е да си я приберем вкъщи Hug

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Аз и в редки случаи - съседите или баща им.

# 4
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Ако съм 1-ва смяна-аз
Ако съм 2-ра смяна-майка ми.
Мъжът ми-по изключение.

# 5
  • Мнения: 3 042
Когто щерката ходеше на ясла и  след това на градина винаги аз съм я взимала след работа.

# 6
  • Мнения: 656
Не работя и си я вземам аз

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 2 449
  Големи гимнастики правим, за да го прибираме. Аз съм до 19, но много рядко се случва да си тръгна навреме, затова от време на време търча с колата в 5, взимам го, закарвам го при майка ми и се връщам на работа. Най-често го прибира мъжа ми - той е до 18 и има възможност да го заведе за половин час в офиса си, ако е много зает го оставя при майка ми докато си доработи. От наличните баби и дядо рядко някой има възможност да го вземе.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Аз си я вземам - след работа.

# 9
  • Мнения: 313
Аз си я вземам след работа, но понякога и таткото

# 10
  • Мнения: 1 883
Свекърва ми я води и я взима , тъй като работи в същата детска  bouquet

# 11
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Когато синът ми ходеше на детска градина, тогава го водеше и вземаше съпругът ми. Той е с кола и може да си съгласува работното време както му е удобно.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
Аз работя и го взимам и водя. Баща им само по изключение, ако на мен нещо извънредно ми е изскочило. Той води дъщеря ни на училище.

Взимам ги аз, защото ни е по-удобно. Той работи по правило до по-късно. Моето работно време пасва, а и по ми е на път.

# 13
  • Мнения: 4 358
Мъж ми, да ми е жив и здрав  Heart Eyes
Рядко се случва да взема аз Оги от градината.

# 14
  • Мнения: 694
Ами моя мъж я води и взима от градина. Тя само с него иска да ходи, мен не ме признава в това отношение.

Общи условия

Активация на акаунт