Отговори
  • Мнения: 122
Здравейте на всички мами - бъдещи и настоящи,
имам един въпрос към Вас - Трябва ли да се носи непрекъснато сутиен по време на бремеността, а и след това, за да не увиснат гърдите? newsm78

Последна редакция: нд, 28 май 2006, 20:50 от tannia_4

# 1
  • Мнения: 103
Здравей.Аз имам приятелка,която носи сутиен почти през цялатаси бременност а и докато кърмише но пак и увисна бюста.Аз съм в седмия месец на бременностаси но не нося постоянно сутиен,просто не мога да го понасям,много ми е неудобно.Да ти кажа това май си е много индивидуално за всяка жена.Ако ти е удобно със сутиен носиси,нищо не губиш.

# 2
  • Мнения: 318
Ами да ти кажа нямам идея, аз нося само когато излизам, засега са ми добре гърдите не виждам да са увиснали. Но то увисването си мисля , че ще е по нататък, като започнем да кърмим живот и здраве, после като започнат да спадат. Всичко си е до кожа мисля newsm78

# 3
  • Мнения: 5 299
- Трябва ли да се носи непрекъснато сутиен по време на бремеността?

ПО_добре си преименуваи заглавието на темата. Така повече хора Ще отворят темата.

# 4
  • Мнения: 5 103
Ми аз носих непрекъснато,но не ме спаси кой знае колко.

# 5
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
Аз не сьм носила вьобще,а не ми увиснаха.До кожа е,и до размер Simple Smile

# 6
  • Мнения: 122
Благодаря много на всички, които ми отговориха, в момента аз съм в 7- ми месец, когато съм в къщи не нося, та се чудех след като родя и ще съм почти в къщи, какво да правя, но явно това е индивидуално, по същия начин както стриите след раждане.
Що се отнася до размера - огромни са, май съм на max размер

# 7
  • Мнения: 77
Ами аз си нося постоянно Peace

# 8
# 9
  • Мнения: 445
Аз спрях да нося още в първите месеци, и нямам увиснал бюст.

# 10
  • Мнения: 765
 Ами аз носех постоянно - купих си такива , които са удобни и еластични , но аз и без да съм бременна пак нося постоянно...

# 11
  • Мнения: 8 917
Аз не сьм носила вьобще,а не ми увиснаха.До кожа е,и до размер Simple Smile
Peace

# 12
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Аз носих и през бременността и докато кърмех...
Това ми помогна гърдите да не заприличват на мокри чорапи

# 13
Аз носих непрекъснато сутиен,но незнам дали ми е помогнал.Рязко отслабнах и спрях да кърмя и известно време имах леко увисване,но след няколко месеца всичко си дойде по местата и сега съм като преди да забременея

# 14
  • Мнения: 3 376
Всичко зависи от кожата,големината на гърдите и т.н.При всеки е индивидуално.

Общи условия

Активация на акаунт