Боледуване на децата ни - тема 62

  • 48 003
  • 747
  •   1
Отговори
# 405
  • shumen
  • Мнения: 18 001
Аш,как е днеска баткото.

# 406
  • София
  • Мнения: 7 276
Дани, не е повръщал. Сутринта пак имаше температура, но е по-добре от вчера. Вчера беше с 39.5. Само, че и каката започна да я боли корем и да има вид на увехнало мушкато. Започнахме и при нея с редовното - нурофен и пробиотик (стори ми се и топла). Сега изглежда по-добре.

Силве, мерси за пробиотика. Този не го знаех.

# 407
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Рекомфорт дъвчащ опитахте ли? Действа и отгоре и отдолу.
С нурофена бих внимавала, че дразни стомаха.

# 408
  • София
  • Мнения: 7 276
Рекомфорт давам - той е добър за затягане.

# 409
  • shumen
  • Мнения: 18 001
Аш,аз за повръщане съм давала Натриев цитрат и при нас действа.За разтройство мисля,че съм чула,че се дава джоджен май беше.Дано и каката не се зарази.

# 410
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
В комбинация със сашета натриев цитрат обаче действа много добре при комбиниран проблем (разстройство и повръщане) и въобще е мн богат на полезни бактерии. Пък и при повръщане корема и без това се разбичква.
Абе ще го изтикате, дано поне лятото ви се разминат тия стомашно чревните и да сте си взели семейно дозата Simple Smile

# 411
  • София
  • Мнения: 11 482
Отдавна не съм влизала. Бях в болнични тази седмица.
Бързо оздравяване на болните.
При нас нищо интересно - бяхме на преглед в сряда, зараствало добре. Идната сряда пак ще бъдем на контролен. Това всяка седмица снимки не ми харесва, ама знам ли, сигурно така е правилно.
Иначе не я боли, само от време на време я сърби и помрънква.
Дани, отметнахте я варицелата. Добре е, че е минала  леко.

# 412
  • shumen
  • Мнения: 18 001
Миамим,благодаря.Наистина мина леко при нас варицелата.
Радвам се,че и при вас минава и дано нямате повече проблеми.

# 413
  • Мнения: 185
Дани, нали днес трябваше да пътувате?
Дано не се бъркам!
На всички пожелавам здраве!

# 414
  • shumen
  • Мнения: 18 001
Силве,да.Вече сме в Трявна и отиваме на разходка по центъра.Пътуването мина много добре.Утре сутринта трябва да отидем до болницата да ни прегледат и назначат процедури.

# 415
  • shumen
  • Мнения: 18 001
Как са болните?
Ние вече три дни сме в Трявна и започнахме процедурите.Това да си в балкана е прекрасно.На моето тук и апетита яко му се отвори и добре си поспива и се надявам да има ефект и да закрепне и да не се разболява често,че след варицела яко казват докторите им пада имунитета.

# 416
  • Мнения: 185
Дани, какви процедури правите?
Дай малко информация!
Прекарайте си добре и двамата!

# 417
  • София
  • Мнения: 7 276
Дани, много се радвам, че си изкарвате добре.

Ние, в категорията на “болните”, хич не сме добре Sad. Дъщеря ми пое щафетата с повръщането, болките и температурата. Карам и дневни, и нощни смени, и съм адски изморена. Мен ме удари в слабото място - носа и синусите и вече пия антибиотик. ММ сега си мери темп и не са добре нещата, и леко взех да го мразя този вирус вече. Иначе батко и малчо са добре.

# 418
  • Мнения: 68 625
Аш...много ти се събра. Ти зле ли си...колко ти е Т?  Какъв е този пусти вирус, не мре бе...не се мачка. Ужас.

В групата пак има валицела. Моя пак го спирам съответно. Иначе останалите, барабар с вируса на варицелката, вдругиден ще манифистират...Mask
Карантини марантини няма за тях....юруш да разболеят и здравите и бременните Angry

# 419
  • София
  • Мнения: 7 276
Ужас - няма ли карантина за тия болести ?

(Аз съм на умиргане - но се надявам АБ-то да почне да действа и да махне прекрасната гной от назофаринкса ми. Темп при мен е умерена, около 37, обаче болки имам навсякъде, дори на малкия пръст на левия крак.)

Общи условия

Активация на акаунт