Как да накарам съпруга си да отслабне? Или за красивия ТаТи !!!

  • 2 722
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 990
Мили майчета,
все се интересуваме от диети, фитнес, гимнастики всякакви, мажем се с кремове против целулити и стрии разни, пием чайове, хапчета и какви ли още не магии правим, за да отслабнем... Ами я сега кажете за Татенцата, те какво правят за фигурата си? Сигурна съм, че има много съвестни татенца които поддържат форма, ами останалите как да накараме милите си съпрузи да поотслабнат и да ни зарадват окото  Shocked ???

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Спрях да му купувам хляб, спрях да му готвя и много бързо заслабна, има какво още да се желае ама той тъпо и упорито отказва да спре семките и си изцъква по половин кило. Като се размрънка, че е много гладен му сервирам чаша кафе с цигара и му минава.
Разправя ми че ще ходи на фитнес от 5 години, ама скучно му било без компания та реших да го придружа и резултата беше, че аз като побъркана карах 1 час колелото, а той се местеше от уред на уред разглеждайки ги и си разчекна устата от прозявки. Много е мързелив в това отношение моя мъж, ще трябва да се заема сериозно по въпроса.

# 2
  • Мнения: 990
Моят не е мързелив за спорт, ще трябва обаче аз да го водя насам натам по фитнеси, стадиони и други, но най-големият проблем е, че не издържа без храна  Confused А май и мотивация липсва... "нали така и така си ме обичаш"...

# 3
  • Мнения: 2 959
...но най-големият проблем е, че не издържа без храна  ...
Стели, всички мъже са свързани здраво с храната. Нали любовта на мъжа все пак "минава през стомаха". По добре да хапва и да е усмихнат и доволен, отколкото да се въздържа заради теб и да е нервен и намръщен. Храната, е това което според мен не бива да пипаш, но нали знаеш че има разлика м/у храните. Ако наблегнете на плодовете като десерти и на зеленчуците като предястия, основното ядене няма толкова да се отрази на мъжкото тяло, защото метаболизма му е много по- различен от този на женското тяло. А за фитнеса, ще му дойде времето, не се притеснявай и любимият сам ще тръгне натам. Hug

# 4
  • Мнения: 46 488
Повечето мъже обичат месо Grinning
Да мине САМО на месо съм салата и резултатът ще дойде много бързо Peace
Но без хляб Naughty

# 5
  • София
  • Мнения: 35 914
Ако сам не реши това,никой неможе да го накара. Имаме един познат,  жена му все го тормози да отслабва и все му определя някакви диети. Той много чвсто идва в ресторанта пред нашият вход , където вечер се събират мъжете от кооперацията на приказка, наяжда се много здраво и като си тръгва вика:,,Отивам си вкъщи за десерта - кисело млекце"
Много ми е жал за него. Grinning
Моят мъж   сам решава да мине на диета.
Зависи от човека и какво го мотивира.

# 6
  • Мнения: 3 576
Моя засега няма голяма нужда от отслабване - като почне леко да му стърчи шкембето сам се усеща, защото аз веднага започвам да го бъзикам Wink

Проблема при него е, че докато е на работа яде каквото му падне - гадните пици, дюнери и подобни, т.к все няма време за свестен обяд, така че аз каквото и да сготвя вкъщи няма да му се отрази особено.
Аз между другото готвя сравнително здравословно - в смисъл аз успях да отслабна с моите си манджи, без особено старание, поне не са някакви мазнотии от които се дебелее.

# 7
  • Мнения: 353
Ако знаех как да го накарам да отслабне,  щях да съм много доволна. Не ми се отдава и може би не съм достатъчно убедителна. Притеснявам се за здравословното му състояние, а не за външния вид.

# 8
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Като начало спри да купуваш хляб и газирано ако пиете,повече салатки и чисто месце.Моят мъж също изкара една бременност,усеща се ,че е понапълнял,има желание да отслабне,ама му е слаб ангела като види вкусна храна.И аз съм така де,още си влача 6 кила. ooooh!
За фитнеса-един път го заведох,мота се 1 час от уред на уред и каза,че повече няма да иде.Виж ако си намери някой да тичат и да играят баскетбол добре,ама то по игрищата са все тийнейджъри,та пак е трудно,ако си няма компания на неговата възраст.

# 9
  • Мнения: 3 461
Миналият септември,след почивката, решихме заедно да започнем японската диета.Мъжът ми се придържаше стриктно към нея и за 3 седмици свали 12 кг.,без да е бил дебел преди това,които поддържа и до днес.Може да му предложиш заедно да започнете нещо,дори ти да нямаш нужда,но така,за подкрепа,не че на мен ми помогна де.Както и да го зарибиш с някой хубав подарък за след това или да изпълнеш някакво желание,което има отдавна.

# 10
  • Мнения: 899
С личен пример и правене на нещата забавни.
Можете да се опитате да обядвате заедно, ако работите близо един до друг или пък ти да му носиш нещо за обед, или да си слага от вкъщи. Естествено нещо по-диетично - месо, салата, кисело мляко.
За спорта щом фитнеса е скучен - разхождайте се, ходете на басейн/планина, карайте колелета ако имате. Казвай, че искаш да правите повече неща заедно. Не го притискай, това не се отразява добре нито на мъжете, нито на жените. Как да го убедиш ако всичко това не помогне? Направи го суетен. Нека сам се усети, разкрасявай се ти, изглеждай винаги добре, рано или късно ще му се прииска и на него да сияе така като теб!

# 11
  • Мнения: 8 917
Мили майчета,
все се интересуваме от диети, фитнес, гимнастики всякакви, мажем се с кремове против целулити и стрии разни, пием чайове, хапчета и какви ли още не магии правим, за да отслабнем... Ами я сега кажете за Татенцата, те какво правят за фигурата си? Сигурна съм, че има много съвестни татенца които поддържат форма, ами останалите как да накараме милите си съпрузи да поотслабнат и да ни зарадват окото  Shocked ???
Спри да му готвиш или започни да готвиш само постно Mr. Green А сега сериозно - може дас тане само ако той се убеди и реши Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 39 745
знам ли при моя какво подейства. Може би това, че скоро не се беше мерил... Отидохме на гости на свеки и тя рече "Мале, Ванко, колко дебел си станал", той взе, че се премери и стрелката на кантара скокна доста над 100.
Купи си нови дънки. Аз му казах "сега ще ти ги премеря"  Joy Имам и снимка. Неговите дънки ми седят не като чувал, ами не знам какво, с по две педи от двете страни на талията.

Мъж ми спя да яде хляб. Даже и на диета е бил. Поотслабна, но пак си има шкембе.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Нашият баща е най-великият чревоугодник, с най-голямото шкембе на Света и не желае да чуе да режим на хранене.  Crazy Не се харесва, но шкембята не му пречи да си хапва сладко. Нищо не върши работа, дори чести упреци от моя страна, относно коремът му. То това му е  проблема, иначе не е мазен и отпуснат. Много ме ядосва, обаче няма оправия.  Confused

# 14
  • Мнения: 990
Ех, значи не съм само аз с такъв тати!  Wink Между другото да се похваля, днес го навих от утре да сме и двамата на диета! Сега ровя да намеря подходящата и за двама ни, което е малко трудно защото обичаме различни неща, пък и той ходи на работа, не върви някоя диета, където се яде през два часа.... Представям си само, как в десет часа сутринта вади кофичка кисело мляко или кренвирш пред погледите на смаяните си колеги и подчинени newsm62
 Stop Нещо не ми се връзва картинката като си познавам човека, затова май ми е трудно да намеря нещо подходящо.... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт