молба за получаване на майчински 50%

  • 454
  • 2
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Работя по трудов договор и знам , че ми се полагат 50% от майчинските докато детето стане на 2г. Нашата счетоводителка вече 5 месеца ме мотае и не ми изплащат въпросните 50% все още заради нея  #Cussing out Оправдава ми се, че трябвало да попълня някаква бланка ли, молба ли, не знам и аз какво ... Някой има ли такава бланка случайно? Искам да си я разпечатам, да си я попълня и да отида да и я тръсна на бюрото .

Последна редакция: сб, 27 май 2006, 21:00 от taigi

# 1
  • Мнения: 83
Здравей,
сестра ми по същия начин в момента почна работа и е на трудов договор и тя говори със счетоводителката и тя и каза, че няма проблем да и теглят 50% от майчинството каза и само да напише една молба в свободен текст и да преснима акта за раждане на детето.Ако те интересува може да ти изпратя молбата която тя написа.

# 2
  • Мнения: 8 917
Здравей,
сестра ми по същия начин в момента почна работа и е на трудов договор и тя говори със счетоводителката и тя и каза, че няма проблем да и теглят 50% от майчинството каза и само да напише една молба в свободен текст и да преснима акта за раждане на детето.Ако те интересува може да ти изпратя молбата която тя написа.
Peace

Общи условия

Активация на акаунт