Хранене на детската площадка

  • 45 329
  • 1 076
  •   1
Отговори
# 1 065
  • Варна
  • Мнения: 10 493
За ѝ се използва клавишът ь от БДС, с натискане за главна буква.

Еееее благодаряяя Simple Smile

# 1 066
  • Мнения: 12 662


Добре де, а варианта 10 деца на площадката и всичките ядат и се появява 11-то с майката с претенциите. Какво е редно в случая, всички 10 да приберат солетите или 11-тото да се примири и ако не им харесва да сменят площадката?

Чак пък 10 простачета на едно място.

# 1 067
  • Варна
  • Мнения: 10 493


Чак пък 10 простачета на едно място.

Ми случва се, доста сме простаците Joy

# 1 068
  • Пловдив
  • Мнения: 14 350
Цитат на: IHr
тази буква я нямам. ударение мога да слагам само когато използвам друг език и не ок.

Това казвам. То клавиатурите и при нас я нямат така или иначе. Wink


За ѝ се използва клавишът ь от БДС, с натискане за главна буква.
Мерси!
(Има още няколко разпространени начина, които обаче работят на други места - примерно в службата на варианта на уърд, който използваме, е Alt + 1117, иначе за форума аз също си ползвах до момента обикновено И и не бях търсила начин за ударено.)

# 1 069
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239


Добре де, а варианта 10 деца на площадката и всичките ядат и се появява 11-то с майката с претенциите. Какво е редно в случая, всички 10 да приберат солетите или 11-тото да се примири и ако не им харесва да сменят площадката?

Чак пък 10 простачета на едно място.
Е, споко. На 10 простачета, все ще изскочи една простачка да се разврещи и да ги разкара.

# 1 070
  • Мнения: X
Твоите коментари са едни от най-злобните и е малко нелепо да обвиняваш хората в това.


Моите ли? Сериозно?

Глухарче, вече като пиша нещо, ще пиша специално, че не е за тебе Simple Smile!

Аз съм била в ситуация - всички ядат сладолед, без моето и още едно дете. Отидох и купих сладолед, ама на другото дете не му взеха, защото явно не ядеше такива неща. Иначе подобно повсеместно тъпчене не съм виждала. Обикновено на площадката децата не ядат, а играят. И току виж дойде някоя майка и тикне в ръката на своето кроасан и се получава сконфузно. Моето дете е вече голямо де и му попарвам щенията. Да не говорим, че аз съм за умереното ядене на боклучава храна и ако поиска бих му взела. Не е там въпроса обаче, за 10 път поне го пиша.

# 1 071
  • Мнения: X
Скрит текст:


Добре де, а варианта 10 деца на площадката и всичките ядат и се появява 11-то с майката с претенциите. Какво е редно в случая, всички 10 да приберат солетите или 11-тото да се примири и ако не им харесва да сменят площадката?

Чак пък 10 простачета на едно място.
Е, споко. На 10 простачета, все ще изскочи една простачка да се разврещи и да ги разкара.
Не мисля....   Laughing
Нали 10-те майчета веднага ще скочат, че им се навлиза в личното пространство и имат пълното право да хранят чаветата където си искат, а нейното дете трябва да свиква, че света не се върти около него....

# 1 072
  • Мнения: 142
Колко страници се изписаха ,не е истина Всеки е прав за себе си.И все пак,виждала съм деца ,които се замерят с хамбургери от мкдоналдс ,докато родителите се смят .Случката не е от България ,родителите се смееха .Това вече ми дойде в повече ,и ми се е запечатало в съзнанието.

# 1 073
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Твоите коментари са едни от най-злобните и е малко нелепо да обвиняваш хората в това.


Моите ли? Сериозно?

Глухарче, вече като пиша нещо, ще пиша специално, че не е за тебе Simple Smile!


Дааа явно трябва. За втори път решавам, че на мен пишеш. Само защото малко преди това те бях цитирала и реших, че продължаваш разговора. Е напече вече  Joy

# 1 074
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Скрит текст:


Добре де, а варианта 10 деца на площадката и всичките ядат и се появява 11-то с майката с претенциите. Какво е редно в случая, всички 10 да приберат солетите или 11-тото да се примири и ако не им харесва да сменят площадката?

Чак пък 10 простачета на едно място.
Е, споко. На 10 простачета, все ще изскочи една простачка да се разврещи и да ги разкара.
Не мисля....   Laughing
Нали 10-те майчета веднага ще скочат, че им се навлиза в личното пространство и имат пълното право да хранят чаветата където си искат, а нейното дете трябва да свиква, че света не се върти около него....


Ми не знам, аз съм била сидетел само на една, която врякаше на едно детенце, че на пейката не се ядяло сладолед. Майката нищо не й отговори, но и аз да бях, щях да си затрая. Тази изглеждаше недобре с главата и със сигурност доста невъзпитана.

# 1 075
  • Мнения: 7 325
Цитат на: IHr
тази буква я нямам. ударение мога да слагам само когато използвам друг език и не ок.

Това казвам. То клавиатурите и при нас я нямат така или иначе. Wink

хванах се за твоята публикация, но не я оспорвам. явно не съм се изразила разбираемо.
имам проблем с клавиатурата и с техниката като цяло, но не и е дошъл реда за подмяна все още.

на моето дете една му държеше сметка, защо нейното две годишно бебе паднало, а моето се опита да и обясни, че се опитало да се качи на място което очевадно не беше достъпно за него, но умницата настояваше, че е бутнато. интересно как видя от бара какво се случва. докато стигна до нея се беше измела, което беше добре за нея щото нямаше да и хареса това, което щеше да чуе. та откачените да си пият хапчетата и да не се разправят с чуждите деца.

# 1 076
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 267
На нашата площадка има 10- 15 деца,които не ядат нищо.
Люлеят се на люлките,скачат на въже,играят на охлюв,на дама,гонят се.
Няма време за ядене.
Естествено има и ядящи на площадката,но те са 3-4 деца,от по-малките.

Общи условия

Активация на акаунт