Бурканчета от пюрета

  • 638
  • 5
  •   1
Отговори
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Направих сладко от череши и го насипах в бурканчета от пюрета-"Хип"Ако някой има опит ,моля да сподели,за какво друго ги използвате и може ли да има "издънка" с това сладко? newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 35 934
Направих сладко от череши и го насипах в бурканчета от пюрета-"Хип"Ако някой има опит ,моля да сподели,за какво друго ги използвате и може ли да има "издънка" с това сладко? newsm78
Обърна ги горещи, нали? За да се вакуумират капачките.
Може да слагаш всякаква зимнина:сладко, домати, лютеница и т.н (че не се сещам друго в момента  Wink )

# 2
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Обърнах ги горещи,обаче след това се сетих за една тема в "Захранване".Момичетата споделяха,че не могат да правят в тези бурканчета зеленчуково пюре,защото капачките не били сигурни.Затова попитах опиталите.
Благодаря ви  bouquet

# 3
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Капачките на тези бурканчета не мисля,че стават за консервиране за дълго време,за няколко дни до седмица може,винта им не е добър.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 23 656
Ако няма да ги стерилизираш чрез варене са си много добри. Сладкото нали не го стерилизираш след като си го насипала горещо?

# 5
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Не,не го стерилизирам.И аз мисля,че е логично да няма проблем,но досега винаги съм го прибирала в буркани на винт-от гъби,майонези. От пюретата са по-малки и е по-удобно за консумация.

Общи условия

Активация на акаунт