Как "пластиката" краде индивидуалността на човека...

  • 2 400
  • 49
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 10 786
Значи аз напоследък ТВ гледам много рядко, камо ли пък сутрин, но така се случи онзи ден, че бях на работа 2-смяна и си пуснах телевизора. Хора, щях да падна, загубих за секунди дар слово, като видях в ролята на водеща една много добра руска актриса, много я харесвах и просот като жена, едвам я познах, добре че й казаха името по едно време, защото не исках да повярвам, че е тя!  Close

Обезобразила се е след пластичните операции, ето, ще приложа и снимки да сравните....

Преди операцията:


След:

# 1
  • Мнения: 7 186
Леле наистина! Sick
Освен гадната уста, която си е направила и ботокса е играл доста- придобива се много специфично изражение на лицето, става като маска. Sick
Наистина преди корекциите изглежда сто пъти по- добре. Peace

# 2
  • Мнения: 814
Че защо да се е обезобразила, според мен сега изглежда по добре. Нормално е човек на нейната възраст да иска да се поразкраси и да си изглади бръчките Mr. Green. И аз бих го направила след време ако имам възможност  bouquet

# 3
  • Мнения: 8 917
Значи аз напоследък ТВ гледам много рядко, камо ли пък сутрин, но така се случи онзи ден, че бях на работа 2-смяна и си пуснах телевизора. Хора, щях да падна, загубих за секунди дар слово, като видях в ролята на водеща една много добра руска актриса, много я харесвах и просот като жена, едвам я познах, добре че й казаха името по едно време, защото не исках да повярвам, че е тя!  Close

Обезобразила се е след пластичните операции, ето, ще приложа и снимки да сравните....

Преди операцията:


След:

Де да можеше и "оборотомера" за годинките да се врътне назад Wink

# 4
  • Мнения: 4 806
съгласна съм с Киса, че настъпилата промяна не е към по - добро. Жената си изглежда на годините, а преди младееше. Но, в интерес на истината, това за мен е първи случай на такъв обрат след "пластика". Киса, а срещала ли си по руската (ОРТ) едно предаване, което е нещо средно между реалити шоу и ... каква беше там промяната по FOX... та там има доста интересни случаи - гледала съм две предавания. Повечето жени, като погледуват няколко седмици, пак стигат до ножа - и на лице, и на тяло, всичко. Интерсно е. Дават го в следобедните часове или в събота, или в неделя (не съм сигурна).

# 5
  • Варна
  • Мнения: 10 786
съгласна съм с Киса, че настъпилата промяна не е към по - добро. Жената си изглежда на годините, а преди младееше. Но, в интерес на истината, това за мен е първи случай на такъв обрат след "пластика". Киса, а срещала ли си по руската (ОРТ) едно предаване, което е нещо средно между реалити шоу и ... каква беше там промяната по FOX... та там има доста интересни случаи - гледала съм две предавания. Повечето жени, като погледуват няколко седмици, пак стигат до ножа - и на лице, и на тяло, всичко. Интерсно е. Дават го в следобедните часове или в събота, или в неделя (не съм сигурна).

Тази актриса е `53-ти набор, а след операциите изглежда на 60-65 годишна жена, решила да се "подмлади".  Thinking

Асса, да, гледам го, нали говориш за "Формула красоты"?
Там между другото участваше още една актриса, оф, излезе ми името й от главата...  Crazy Общо взето добре я "направиха", макар че на нея проблем повече й бяха килцата, отколкото лицето.

# 6
  • Мнения: 4 806
да, сещам се, че там имаше актриса, но това предаване не съм гледала. Точно за него става дума.

# 7
  • Мнения: 3 537
Аууу, определено преди операцията изглежда по-добре............

# 8
  • Мнения: 7 474
Само устните ми се виждат в повече. Просто снимките са много различни и не може да се прецени какво е направено - едната е цветна и с грим, а другата черно-бяла без грим newsm78

# 9
  • София
  • Мнения: 5 289
Някак си по нежна е била преди,по непринудено изглежда,а сега е като някоя дърта курва с извинение,единствено е добре да си поизглади бръчките само,но другото.....и с устните е попрекалила,можеше по малко да ги уголемява.

# 10
  • Мнения: 2 936
да,не може да се дава за сравнение двете снимки newsm78 на мен ми се струва,че на черно-бялата е доста по-слаба от сега,това личи и по врата....и брадичката.
мисля че изглежда добре след операцията,но със сигурност е напълняла!

# 11
  • Мнения: 7 474
да,не може да се дава за сравнение двете снимки newsm78 на мен ми се струва,че на черно-бялата е доста по-слаба от сега,това личи и по врата....и брадичката.
мисля че изглежда добре след операцията,но със сигурност е напълняла!

Да, по скоро изглежда като напълняла, изключваме устните.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 4 818
За мен единственият й проблем е брадата. Ужасно грамадна. Crossing Arms

# 13
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Само с устните е прекалила, иначе добре се е "опънала".

# 14
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
 Sick Ама, че грозно! И като знам, че на живо пластиките винаги личат, питам се какво ли чудовище е.
В една статия във Воуг за Оскарите, за прословутия коктейл на губернатора, журналистката пишеше, че залата била пълна с еднакви носове, гърди и еднакъв цвявт изрусени коси.

Общи условия

Активация на акаунт