Къщичка за кукли - Варна?

  • 502
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 187
Искам да купя за 1 юни на дъщеря ми къща за кукли. Имате ли наблюдение върху тези играчки. От къде мога да купя? Как вървят като цени? За какъв модел да се оглеждам - къща, замък, отварящи се, колко големи? Какво харесват децата ви? newsm78

# 1
  • Мнения: 47 898
значи ние имаме къща,пластмасова,отваря се и вътре има легло,печка,шкафчета и така нататък,китайска,около 50 лв беше
много е хубава,като се затвори,става като куфар,но ние я имаме от 1,5 год,и вече е на предела на силите си(но след много игра-всеки ден!)
това което имам като наблюдение,е,че продават и едни къщи,пак китайски,които са от картон и пластмасови пръчки,те са много по-калпави,а някои са за по-малки кукли от барби,иначе къщичките на симба и маттел са с много добро качество,от тях има голям избор-замъци,къща на снежанка и др,но са над 100лв,което не е малко,и ще те е яд,,ако детето не прояви интерес
ние сме се обзавели и с кола,каляска  на барби,различни кукли-русалка,булка,мъж,бебета и други подобни,но мойта дъщеря почти само с тях си играе,жени ги,облича ги... другите играчки почти не поглежда,така че за нас е една супер инвестиция
за варна не знам,аз нашата я купих от илиенци,има ги иначе в повечето магазини за играчки

# 2
  • Мнения: 1 187
Благодаря ти много   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт