Врастнали нокти

  • 10 044
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 91
За врастнали нокти в страните от Европейския съюз имат медицински педикюр. Научени са  как да обработват ноктите безболезнено.  Защото в Европа ноктите не се вадят , а се лекуват от специалист. Трябва да се научим на тези хигиенни навици и ние.

# 1
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Какво ще рече медицински педикюр?
Аз съм ходила на обикновен педикюр. Имам операции на врастнал нокът, но не ми е ваден целият. Но ме оправи единствено пчелният восък (да е жива и зрава жената, дето ме посъветва да го пробвам!).

# 2
  • Мнения: 91
Много страдах от нокти и ми е жал за нашите момичета и,че нямат информация какво става по света. Аз не смея да давам мнение дали при теб е същото , защото не съм го видяла , но направих проучване за себе си и разбрах ,че в София в Дианабад в спортен хотел Диана 1 - партера има специалист ,изучен в  ЕС и се уверих,че по нищо не отстъпва на професионалистите навън.Идва лято и нали трябва да сме на 6.
Записах се предварително на тел 0886 91 65 17.

# 3
  • Мнения: 4 392
РЕНИ,моля те,дай инфо за терапията с пчелен восък baby_neutral,че не ми се иска да стигам до операция.Заради неудобни обувки в миналото си докарах същия проблем.

Опитах се на ЛС,но кутията ти е пълна Wink

# 4
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Разтопява се пчелен восък на водна баня. Потапя се парче бинт и като изстине се прави превръзка на пръста. Ежедневно се сменя, като е хубаво да се направи поне 20-дневен курс. Ликвидира инфекцията. Това ми реши окончателно проблема след няколко години ходене по мъките.
Пощата си я разчистих.

# 5
  • Мнения: 4 392
РЕНИ ,благодаря ти много за ценната информация!  bouquet  bouquet  bouquet

# 6
  • Мнения: 91
ДАНО ВСИЧКО Е НАРЕД С ВОСЪКА,НО АКО ПАК ПОСТРАДАШ ТАКА ,ОБЪРНИ СЕ КЪМ ПРОФЕСИОНАЛИСТА,КОЙТО ПРЕПОРЪЧАХ ПО-НАГОРЕ И ЩЕ ЗАБРАВИШ ПРИТЕСНЕНИЯТА СИ ЗАВИНАГИ

# 7
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Аз водих преди няколко дни Марти при джипито  по друг поводи и й показах голямото пръстче на едното краче което от известно време пак е подуто заради врастнал нокът. Та тя ми даде крем фусидин да мажа 2-3 пъти дневно и да правя два пъти дневно бани със смрадлика. Вече определено е по-добре. Не е толкова червено и е поспаднал отока.
Благодаря на Рени за обяснението за восъка. Ще го използвам ако пак се наложи.

Общи условия

Активация на акаунт