Какви са любимите ви модни залитания?

  • 3 589
  • 81
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 629
Аз обожавам тревира и редовно си ходя с бабешки поли на цветенца, независимо от модните течения! Мънистата любя и милея, герданчета си нижа и нося Crazy
Кажете и вие Grinning

# 1
  • Мнения: 1 448
Розово нося ако е модерно, ако не е модерно го нося, защото ми е любимо  Laughing

# 2
  • Мнения: 13 512
Тюркоазът като камък и  тюркоазеният цвят са моите "любимости" от доста години. И  като стана модрен много ме  доядя....все едно,че всички ме имитираха, защото си го имах като запазена марка Simple Smile

# 3
  • Мнения: 5 877
Етно. При мен се изразява в разни бродирани цветя по широки блузи, имам и една с огледалца, ама ряааадко я нося. Любя нежни поли до средата на коляното.

# 4
  • Мнения: 13 512
Етно. При мен се изразява в разни бродирани цветя по широки блузи, имам и една с огледалца, ама ряааадко я нося. Любя нежни поли до средата на коляното.

Ааа...етно,да! И аз си падам по него, чак заведение си направих такова и си го кръстих " ЕТHNО".

Последна редакция: чт, 25 май 2006, 20:52 от eve-nadine

# 5
  • Мнения: 5 877
Къде е? Какво се предлага?

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 6 269
моите слабости са блузи тип "прегърни ми" и жилетки

# 7
  • Мнения: 9 900
въртя, суча - все нещо оранжево или червено си купувам.
и не излизам без фибичка.

# 8
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Тюркоазът като камък и  тюркоазеният цвят са моите "любимости" от доста години.  

И на мен са ми много "любимости". Grinning

# 9
  • Мнения: 696
Не мога да се отърва от черното откакто се помня - любим цвят ми е, а също и от дългите поли.

# 10
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Черното кожено яке. Кубинки (все нещо, което напомня за кубинка - високи боти с връзки и пр.). Ластичните дънки.Късите поли. Черните потници.
По-нова любов - дънки тип манга герой (снабдих се вече с два яки чифта).  Mr. Green Комбат панталоните, ама в по-дамски вариант.
Роклите.
Сандали с висока коркова подметка.

# 11
  • Мнения: 811
поли и рокли на дребни цветчета,но откакто се роди малкия не излизам от дънки ooooh!

# 12
  • Мнения: 7 474
Индийските туники са ми слабост ooooh!

# 13
  • Мнения: 614
Всякакви видове шалчета  smile3503 , и големи деколтета  smile3521

# 14
  • Мнения: 614
Индийските туники са ми слабост ooooh!

А да, и мен много ме кефят  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт