народни танци

  • 783
  • 7
  •   1
Отговори
Здравейте,
къде мога да намеря някаква информация, за да  запиша дъщеря ми на народни танци . Тя е на 3- години . Знае ли някий от Вас дали на тази възраст вземат да обучават деца? Предварително благодаря.

# 1
  • Мнения: 8 917
Здравейте,
къде мога да намеря някаква информация, за да  запиша дъщеря ми на народни танци . Тя е на 3- години . Знае ли някий от Вас дали на тази възраст вземат да обучават деца? Предварително благодаря.
Мисля, че е от поне 4-5 години нагоре, но все пак - не знам със сигурност Peace

# 2
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Към детските градини има народни танци ходят на място и ако искате я записвате. Към читалищата също има и ако детето е готово за нар. танци го взимат.

# 3
  • Мнения: 1 883
И аз мисля , че са след 4г - втора група в детската  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 3 108
Дъщеря ми ходи на народни танци в детската градина от 3-годишна възраст. Сигурна съм, че ще намериш къде да я запишеш на тази възраст.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 530
Като бивша професионална танцьорка знам, че преди пет годишна възраст евентуално само в детската градина. Иначе и  в Росна китка и в Светулка / читалище Светлина/ ги приемат на предучилищна възраст.Иначе на три годинки ми се струва много рано. Синът ми е на три, но той даже кое е ляво и дясно не знае. А това е важно за танците. Успех.

# 6
  • София
  • Мнения: 418
И аз навремето започнах от 6 г. Така, че за сега само в детската е възможно.

# 7
  • Мнения: 90
Голямата ми дъщеря е в първа група и ходи на народни танци в детската.В двореца на децата има,трябва да е на 5годинки.

Общи условия

Активация на акаунт