Добър педиатър в XVІІ ДКЦ.

  • 6 122
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 064
Раничко е още, но ми се ще да проуча. Моля помогнете, като имате предвид, че добър за мен включва да е запознат със съвременните теории, и да е противник на антибиотиците, т.е. да не ги предписва без нужда, което правят 95% от докторите  Close

# 1
  • София
  • Мнения: 679
Д-р Бойка Иванова, 17-та п-ка
Тел. 9444149/238; 0888491899
Привърженик е на дългото кърмене, късното захранване, хомеопатията, изписва антибиотици само в краен случай, и е доста наясно с новостите. Аз съм изключително доволна от детската консултация.

# 2
  • Мнения: 5 228
Д-р Бойка Иванова, 17-та п-ка
Тел. 9444149/238; 0888491899
Привърженик е на дългото кърмене, късното захранване, хомеопатията, изписва антибиотици само в краен случай, и е доста наясно с новостите. Аз съм изключително доволна от детската консултация.

И ние сме при нея. Страхотен педиатър. Винаги е на разположение, много внимателна и мила, най-некомерсиалният лекар, който съм срещала.

# 3
  • София
  • Мнения: 9 826
 И в една друга тема писах-нашия педиатър там е д-р Хаджидимитров.Ние се преместихме преди две години в Люлин,но не си сменихме доктора.Каката ми е на почти 5 години и антибиотик не е пила,не защото не е била никога болна,а защото доктора първо пробва с "по-леки" лекарства и ако от тях няма ефект-тогава антибиотик.При двете ми деца засега са помагали по-леките лекарства GrinningОбщо взето за всички педиатри там съм чувала все добри отзиви.Може да потърсиш с търсачката,преди време имаше същия въпрос и се обсъждаха педиатрите в 17ДКЦ. Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 3 064
Благодаря ви!

Д-р Хаджидимитров е наш личен лекар, но нямам добре впечатления...

Д-р Иванова звучи точно както трябва! Peace

# 5
  • Мнения: 293
и аз съм много доволна от Д-р Бойка Иванова.

# 6
  • Мнения: 182
Др.Караколева, уникален педиатър и диагностик. Лекува децата на повечето ми приятели както и нас самите (JP е на всички). 9443533 Тек-сутрин, на чифт следобед

Общи условия

Активация на акаунт