Накой ползвал ли е памперси Бижу?

  • 2 645
  • 27
  •   1
Отговори
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Я кажете чували ли сте за тях?Моя мъж го пратих оня ден да купи и понеже нямало Хъджис за нашите килограми взел такива.Отначало го увиках,че е взел някой евтин боклук,ама да ви кажа много ми допаднаха.Много меки и шаренки(едни такива веселки).Веднага направих проба за през ноща и за мое учудване не беше пропуснал и не ми се беше изринал(а с Памперс го правеше).Сега вече втори път вземам и съм доволма,а излиза един брой за 25ст.
Кажете чували ли сте ги?

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
С целия опит ,който имам на пазара на памперси за почти година и половина ти ме хвърли в джаза Shocked.За Бижу не съм чувала. WinkЧие производство са?

# 2
  • Мнения: 79
Тия не съм ги чувала. Я кажи какви са италиански или...? Аз сега взимам Теcko и много ми харесаха мисля че са италиански 30 ст бройката.

# 3
  • Мнения: 1 756
и аз не съм,моля те би ли питала колко струват и други номера да ре4ем 4 и 5 и колко броя са  bouquet

# 4
  • Мнения: 429
Ние също ги ползваме и съм много доволна, но нямам идея какво производство са. За съжаление в магазина, от който ги купувам не зареждат редовно. А и ние от памперс се обриваме

# 5
  • Мнения: 1 756
Ние също ги ползваме и съм много доволна, но нямам идея какво производство са. За съжаление в магазина, от който ги купувам не зареждат редовно. А и ние от памперс се обриваме
Леле Памперс нещо се излагат яко,всяка втора мама се оплаква, аз също отдавна не ги ползвам ве4е

# 6
  • Мнения: 870
И аз за Бижу не съм чувала. Checha ти Теско-то от къде ги купуваш, че аз веднъж взех и ми харесаха но сега в магазина ги няма...

# 7
  • ГО
  • Мнения: 3 955
и аз не съм,моля те би ли питала колко струват и други номера да ре4ем 4 и 5 и колко броя са  bouquet
Ами аз за моя син вземам 4-9кг.11броя в пакет и струват в магазин 2,70лв.Имам позната на складовете и каза,че с и по-евтини ама не каза колко.

# 8
  • Мнения: 79
И аз за Бижу не съм чувала. Checha ти Теско-то от къде ги купуваш, че аз веднъж взех и ми харесаха но сега в магазина ги няма...
Aми аз съм от Добрич и ги има в един детски магазин. Дори продавачката ме пита дали съм доволна, защото се опитвали да ги наложат на пазара Wink

# 9
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Ето какво пише на пакета:
Произведени в Белгия
Вносител:Булел Трейдинг ЕООД-София
Аз съм доволна и на мноого по-евтина цена от другите.Както ми се изрива от Памперс ме беше страх да вземам ама сега съм спокойна.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Как точно се изписва името на Бижу и Теско? И какви са на цвят пакетите?
И дали някой ги е виждал във Варна?
Леле, коко въпроси зададох!!!!! #Crazy

# 11
  • Мнения: 870
Как точно се изписва името на Бижу и Теско? И какви са на цвят пакетите?
И дали някой ги е виждал във Варна?
Леле, коко въпроси зададох!!!!! #Crazy

Аз мога да ти кажа за Tesco само, пакетите са лилави на цвят размер 9-18 кг. са 56 броя, а 12-25 кг. 50 броя.

# 12
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Как точно се изписва името на Бижу и Теско? И какви са на цвят пакетите?
И дали някой ги е виждал във Варна?
Леле, коко въпроси зададох!!!!! #Crazy
Изписват се BIJOU и са малки бели пакети с оранжева предница(лицевата част е оранжева),и са по 11 броя в пакет(поне тези дето ги взимам аз).

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 99
и аз не съм,моля те би ли питала колко струват и други номера да ре4ем 4 и 5 и колко броя са  bouquet
Ами аз за моя син вземам 4-9кг.11броя в пакет и струват в магазин 2,70лв.Имам позната на складовете и каза,че с и по-евтини ама не каза колко.
2.30 са на едро.

# 14
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Каква е тази цена на дребно бе жена #Crazy #Crazy #Crazy Аз на дребно ги продавам по 0,24 ст. бройката от твоите килограми. Иначе на едро са към 2,18.

Общи условия

Активация на акаунт