Отговори
  • Мнения: 806
Здравейте bouquet
Предстои ми собсвената ми сватба и имам нужда от помощ и съвет.
Моята свекърва иска да и помогна с думичките,които трябва да произнесе при посрещането на нас-младоженците в ресторанта.
ще се радвам,ако вече омъжените момичета,споделят какво са казали техните свекърви и също ако някой има някаква мисъл,текст ,строфа и каквото и друго подобно,което може да е от помощ,да го сподели тук..Предварително ви благодаря  bouquet Hug Grinning

Последна редакция: чт, 25 май 2006, 13:54 от Dime

# 1
  • Мнения: 793
 Rolling Eyes ами нищо не каза жената, не съм чувала за такова нещо  newsm78

само захрани със питка с мед и сол, ама той тогава диджеят си говореше по микрофона  Thinking

# 2
  • Мнения: 1 150
Rolling Eyes ами нищо не каза жената, не съм чувала за такова нещо  newsm78

само захрани със питка с мед и сол, ама той тогава диджеят си говореше по микрофона  Thinking

 И при нас беше така.
Знам, че реч се държи от кум.

# 3
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Rolling Eyes ами нищо не каза жената, не съм чувала за такова нещо  newsm78

само захрани със питка с мед и сол, ама той тогава диджеят си говореше по микрофона  Thinking

 И при нас беше така.
Знам, че реч се държи от кум.
И при нас беше така.Само като ни захрани каза нещо от рода на-Да сте щастливи и много деца.Нещо такова.Много кратко и ненетрапчиво.А реч държи кума и ме накефи нашия накрая  като каза-.....и на гостите да им е сладко,а на младоженците ГОРЧИВО.

# 4
  • Мнения: 806
Благодаря ви момичета-аз промених малко заглавието,та да е по ясно какво имам впредвид Hug
Камаче,точно някакви такива думички,както е казала твоята свекъва са ни нужни и на нас newsm78 Thinking ooooh!

# 5
както хлябът не може без сол - така и вие да не можете един без друг, както е сладък медът така да е сладък съвместният ви живот

# 6
  • Мнения: 1 150
както хлябът не може без сол - така и вие да не можете един без друг, както е сладък медът така да е сладък съвместният ви живот

Сега като си пуснах видеото от сватбата, абсолютно същото е казала свеки  Peace

# 7
  • ГО
  • Мнения: 3 955
После ще пусна и нашата сватба и ще докладвам.

# 8
  • Мнения: 313
погледни във www.svatbata.org там има раздел всичко за щастливото събитие, може да откриеш нещо интересно Flutter

# 9
  • Мнения: 806
Има много и безброй хубави и интересни неща,но за съжаление точно това го няма ooooh!

# 10
  • Мнения: 936
Мога да ти разкажа как беше при нас, получи се много весело благодарение на диджея. Когато влязохме в ресторанта и свекървата ми даде питка с мед диджея ме пита" Сега можеш ли да кажеш нещо?" Аз, естествено, с пълна уста не мога да кажа нищо и  поклатих глава за "Не", а той ми каза:" Ето така ще мълчиш пред свекървата". Това беше в кръга на шегата, просто диджея беше голям мяйтапчия. Laughing

# 11
Мога да ти разкажа как беше при нас, получи се много весело благодарение на диджея. Когато влязохме в ресторанта и свекървата ми даде питка с мед диджея ме пита" Сега можеш ли да кажеш нещо?" Аз, естествено, с пълна уста не мога да кажа нищо и  поклатих глава за "Не", а той ми каза:" Ето така ще мълчиш пред свекървата". Това беше в кръга на шегата, просто диджея беше голям мяйтапчия. Laughing
Кой ти беше диджея- искам го на моята сватба.

# 12
  • Мнения: 3 216
МОята нищо не каза-тя на цялата сватба нищо не каза. #Cussing out

На сватбата на моята приятелка нейната свекьрва й каза,че им пожелава да са здрави и щастливи заедно и да отгледат много деца.Всьщност явно се беше подготвила да каже повече неща,но се разплака от вьлнение. Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 3 405
Моята каза и то много хубави думи. Държеше питка с 2 гълъбчета отгоре, говори за домашното огнище и колкото пиленца има на питката, толкова дечица да има и в нашия дом Hug
Беше много прочувствено, а тя даже си порева по време на словото, да ни е жива и здрава Heart Eyes
После ни потопи по едно залъче в меда и но даде да го изядем.
Готино беше!

А другото слово го държа младоженецът, мъжа ми Simple Smile, него не си го спомням, помня само, че каза наздраве и вдигна чашата си Wink

# 14
  • Мнения: 2 336
Моята нищо не каза, ама я я вижте сега- не млаква. Така че и без това цял живот ще дранка-сакън ако на сватбата не се прояви и тя. А за ресторанта-не трябвали и двете майки да са в ритуала?

Общи условия

Активация на акаунт