Да похваля детския магазин за обувки на Витошка

  • 3 288
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 998
Миналата седмица, както си се разхождам гледам в детския магазин за обувки на Витошка, страхотни модели на Бенетон, влязох и направо купих 25 номер без да съм сигурна дали ще станат, и затова попитах дали имат 24 и 26, та ако са малки или големи да дойда да ги сменя, отговориха ми че има! Връщам се след два часа да ги сменям с по големите, но бяха свършили, лошо ми стана, бях сигурна че няма да ми върнат парите, но за моя изненада сами ми предложиха да ми ги върнат, и когато получат пак да ми звънат! Вчера ми се обаждат, че са ми ги запазили да ходя да ги взема и така се уредихме с желания номер! Направо си ме спечелиха за клиент!

# 1
  • Мнения: 5 228
Ако става въпрос за магазина, който е близо до Битсиани, и аз много го харесвам. Страхотен избор на детски обувки и любезни продавачки.

# 2
  • Мнения: 551
Супер са  обувките и продавачките винаги са много любезни. Общо взето да не кажа голяма дума ,но всички детски обувки който съм купувала до сега са оттам.

# 3
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
А какви са цените там?

# 4
  • Мнения: 5 228
Преди няколко седмици купихме от там пролетни обувки Paqpa за 52 лв. Обувките са италиански, много качествени и красиви. Не запарват, въпреки че са затворени и са много лекички.

# 5
  • Мнения: 1 881
Обувките на Paqpa наистина са много хубави, една позната се занимаваше с продажбата им, но са турски, но са италиански Stop

Това, което ме притесни, като обяснение за това, колко са хубави е, че имат метална част в подметката на някои модели....не знам, мисля, че е  прекалено #Crazy

# 6
  • Мнения: 998
Аз също съм купувала обувки на Paqpa, не бях чувала за метални неща в подметките, мога само да ги похваля - не мръднаха от цяло лято носене миналата година, сега пак търся на тази марка, но нещо не мога да харесам модел, като че ли малките номера са по сладки  Crazy

# 7
  • Мнения: 2 142
И аз да похваля този магазин!!!
Вчера се разхождахме вечерта по Витошка и минахме покрай този магазин. Вече бяха затворили и бяха спуснали решетката до средата, но аз се залепих на витрината да разгледам, макар, че бях с ясното съзнание, че ако си харсам нещо, ще мина на другият ден да разгледам. Момичетата ме попитаха какво ме интересува, аз има казах,  че ще мина утре в по-нормално време, но те настояха да влезем и да разгледаме. Така Еми се сдоби с нови сандалки, но понеже нямаше бели, нейният номер, каквито тя си хареса, а взехме розови и тя отначало не ги искаше, та продавачките ми предложиха, че ако отказва да ги носи, ще ми върнат парите newsm10 newsm51

# 8
  • Мнения: 5 228
Обувките на Paqpa наистина са много хубави, една позната се занимаваше с продажбата им, но са турски, но са италиански Stop

Това, което ме притесни, като обяснение за това, колко са хубави е, че имат метална част в подметката на някои модели....не знам, мисля, че е  прекалено #Crazy

Вярно са турски - сега разгледах кутията по-подробно. Първите обувки на  дъщеря ми бяха от тази марка и в магазина ми бяха казали, че са италиански, та затова съм останала с това впечатление.

# 9
  • Мнения: 8 917
Ако става въпрос за магазина, който е близо до Битсиани, и аз много го харесвам. Страхотен избор на детски обувки и любезни продавачки.
Peace
Отсреща - в Търговския център също имат магазин и също е достатъчно зареден. Оттам взехме и обувките на Гери - на Пакпа - Paqpa Peace

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
Ако става въпрос за магазина, който е близо до Битсиани, и аз много го харесвам. Страхотен избор на детски обувки и любезни продавачки.
Peace
Отсреща - в Търговския център също имат магазин и също е достатъчно зареден. Оттам взехме и обувките на Гери - на Пакпа - Paqpa Peace
Този магазин вече не работи

# 11
  • Мнения: 8 917
Ако става въпрос за магазина, който е близо до Битсиани, и аз много го харесвам. Страхотен избор на детски обувки и любезни продавачки.
Peace
Отсреща - в Търговския център също имат магазин и също е достатъчно зареден. Оттам взехме и обувките на Гери - на Пакпа - Paqpa Peace
Този магазин вече не работи
Сериозна - вярно, че беше преди доста време, но все пак newsm78 И откога това?

# 12
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Сериозна - вярно, че беше преди доста време, но все пак newsm78 И откога това?
Аз се опитах от там да купя някакви нови пролетни обувки за Нели преди месец и половина, но бях неприятно изненадана. Вместо това в Търговския център вече има К&К и SchuhKids на долния етаж.

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
Сериозна - вярно, че беше преди доста време, но все пак newsm78 И откога това?
Аз се опитах от там да купя някакви нови пролетни обувки за Нели преди месец и половина, но бях неприятно изненадана. Вместо това в Търговския център вече има К&К и SchuhKids на долния етаж.
Тях ги имаше и преди.Поне от 3 месеца не работи

# 14
  • Мнения: 5 228
Двата магазина - този в търговския център и този до Битсиани, май бяха на един и същи обственик или нещо подобно, защото веднъж от единия магазин ме изпратиха в другия - явно не бяха конкуренти.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт