Накой ползвал ли е козметиката на EVENT за бебета?

  • 1 141
  • 18
  •   1
Отговори
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
Ако има мами,които са я ползвали, кажете как я намирате?Хареса ли ви и как се отрази на бебоците?
Гледам,че имат доста неща и са на мноооооооооого добра цена.Аз ползват мокрите им кърпички и съм доволна,само от зелените обаче.Жълтите са много парфюмирани и прекалено мокри.Предстои ми да купувам тоалетно мляко и се зачудих,дали да не пробвам такова.Благодаря ви предварително за отговорите.

# 1
  • Мнения: 2 818
Аз ползвах бебешкото олио докато бях бременна, но после бебка се обрина много от него.

# 2
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Ние вече второ шише ползваме - бебешко олио и съм доволна. Добре омазнява и много добре попива в кожата.  Peace

# 3
  • Мнения: 3 760
Доволна съм от бебешкото олио. Дори много. Но започнах да мажа бебка на навършени 4 месеца.

# 4
  • Мнения: 2 614
Доволна съм от крема против подсичане, на бебата добре и понася.

# 5
  • Мнения: 680
не съм доволна изобщо докато бях бременна си мажех гърдите с олиото и се изринах ужасно,а какво остава за едно бебе!

# 6
  • Мнения: 212
За цялостната серия не мога да кажа, ползвала съм само мокри кърпички - наистина зелените са по-добри, и олио. С олиото мажа бебката откакто се е родила - няма никакви проблеми. Попива хубаво, мирише приятно на бебе и цената му е доста добра.  Peace

# 7
  • Мнения: 1 259
Аз я използвам и  до ден днешен.Много съм доволна.Олиото е много добро Simple Smile.Сега го мажа с тоалетно мляко и пак съм доволна.До сега никога не се е изривал или е правил някъква реакция от козметиката.Много добре ну понася,но смятам че все пак си е до кожа Peace.На някои бебета с по-чувствителна кожа може и да не им понасят Rolling Eyes.

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Ние започнахме с нея,но се опъпчи и я смених с Бюбхен по съвет на лекарката.Мисля че не беше от козметиката ,а си беше прочистване от хормоните.Ползвам си жълтите мокри кърпи,защото са с лайка и ме беше страх от алоето/зелените/.В интерес на истината миризмата и много повече ми допада от Бюбхена,но засега сме с него.

# 9
  • Мнения: 2 567
Преди 8 години, когато я ползвах не бях доволна. Може сега да са я подобрили  Thinking

# 10
  • Мнения: 426
Аз ползвам само нея. На Дели добре и понася,че и на мен понякога когато  моето мляко е свършило.

# 11
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Къпя го със шампоана Event. Понеже се къпем всеки ден и косата му е доста дълга, струва ми се, че става за честа употреба. Доволна съм и от тоалетното мляко.

# 12
  • Мнения: 1 448
Да, ползвала съм и останах много доволна  Peace

# 13
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Сестра ми ползва шампоана на ЕВЕНТ вече почти 2 години и е доволна от него! Peace

# 14
  • Мнения: 801
аз бях взела по-скъпарска козметика от ЕВЕНТ,но бебока се изрина и педито ни препоръча именно тази марка,каза,че нещата са най-неутрални като химически състав и са предназначени за бебета с по-чувствителна кожа. доволна съм,защото радост не се обрива от олиото и шампоана. по едно време преминах на преварен зехтин и тя веднага даде реакция,върнах се на ЕВЕНТА.

Общи условия

Активация на акаунт