Много упорита кашлица!

  • 752
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 895
От месец и половина сме се разкашляли и няма спиране! Ходим на градина и често прихващат разни вирусчета, но обичайно за седмица максимум нещата отшумяват. Този път минахме през няколко сиропа за кашлица, два вида противоалергични сироп и капки и всички бабешки рецепти с мед и лимони, за които се сетих. Кашлицата ту намалява, ту се увеличава, но не изчезва. Аз самата също се включих в "отбора на кашлящите" преди 2-3 седмици. Нямаме хрема, температура или болки в гърлото и гърдите - просто суха, дразнеща кашлица. При мен предимно сутрин и вечер, при тях повече сутрин и през деня различно. За почвам да се замислям дали не е някаква алергия, макар че педиатърката ни твърди, че "в този сезон всички кашлят". Проблема е,че понякога дразненето става силно и се започва едно непрестанно кашляне, при което и двамата са кисели и отказват да се хранят. Сестрата в детската градина ми спретна фиеста миналата седмица как не съм си поглеждала децата едва ли не #Cussing out и как ако било алергия да съм донесяла бележка от лекар, ако не да съм вземела мерки....е хубаво - не съм спирала с мерките и ефекта е все същия! Не съм пробвала хомеопатия досега, но май само този ваиант остава. Препоръчайте, моля, кабинет, лекар и въобще - отворена съм за всякакви идеи как да се справим с тази упорита и дразнеща кашлица.

# 1
  • Мнения: 14 654
щом кашлицата е суха и дразнеща-трябва да се направи изследване на гърлен секрет.може да се дължи на бактериална инфекция-особено щом детето е на градина-там това често се среща.освен това в момента има коклюш,братовчед ми ,който е на 7 години и разбира се е ваксиниран в продължение на месец кашля и напразно изпи куп сиропи и пртотивоалергични.след като се направи посявка за коклюш,се оказа че е това.иначе в здравния справочник има много координати на хомеопати

Общи условия

Активация на акаунт