Ако можете, помогнете, моля! Търся Хепараген!

  • 2 531
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 770
Момичета, баща ми току-що излезе от болница и няколко месеца трябва да пие Хепараген. Но се оказа, че по аптеките е на изчерпване и едвам намерихме няколко блистера! Заместителят на това лекарство е много скъп и много по-силен, което е вредно за баща ми. Аптекарите предполагат, че в провинцията може да има останали количества.
Ако някой може да ми помогне и да ми изпрати, ще съм много задължена. Доста ни е трудно да се справим иначе. Майка ми е диабетичка с много усложнения и високо кръвно и едвам се оправят. Лекарството не е евтино (около 24.40 лв блистера), но мисля че някак може да се оправим с плащането - например по пощата да се изпрати, а ние предварително да изпратим пари, или как?
Ако е близо до София, даже бих изпратила мъжът ми с колата да иде, само ако знам дали има.
Ще съм ви признателна, ако някой намери някаква информация по въпроса!

# 1
  • Мнения: 910
Probva li aptekata na Turgovska liga? Tam obiknoveno se namira, ako go ima tova lekarstvo. Ako se vnasia, to shte e hubavo da razberesh ot kogo se vnasia, vuv vsiaka apteka mogat da ti kajat, i sled tova da se oburnesh kum skladovete ili aptekata na vnositelia, kakto Turgovska liga. Inache, mojesh da se oburnesh kum distributori ili proizvoditelia, ako e bulgarsko.

# 2
  • Мнения: 910
Shte se obadia na rodnini v provintsiata da proveriat. Kaji mi koi go proizvejda, na koia firma e, ili koi go vnasia, kolko struva tochno, za da ne stavat oburkvania. Simple Smile

# 3
  • Мнения: 3 777
Майка ми е фармацефт в провинцията, няма да има проблем с пращането до София.
Ако още ти трябват пиши ми ЛС за да проверя има ли при тях.

# 4
  • Мнения: 1 770
Цитат на: Kisha
Probva li aptekata na Turgovska liga? Tam obiknoveno se namira, ako go ima tova lekarstvo. Ako se vnasia, to shte e hubavo da razberesh ot kogo se vnasia, vuv vsiaka apteka mogat da ti kajat, i sled tova da se oburnesh kum skladovete ili aptekata na vnositelia, kakto Turgovska liga. Inache, mojesh da se oburnesh kum distributori ili proizvoditelia, ako e bulgarsko.


Майка ми е звъняла в над 50 аптеки, предполагам и в Търговската лига. Казали й, че лекарството е спряно от производство и затова да търси само каквото е останало по мрежата. Българско е.

# 5
  • Мнения: 1 770
Цитат на: Slunce
Майка ми е фармацефт в провинцията, няма да има проблем с пращането до София.
Ако още ти трябват пиши ми ЛС за да проверя има ли при тях.


Писах ти на лични.

# 6
  • Мнения: 1 770
Цитат на: Kisha
Shte se obadia na rodnini v provintsiata da proveriat. Kaji mi koi go proizvejda, na koia firma e, ili koi go vnasia, kolko struva tochno, za da ne stavat oburkvania. Simple Smile


Засега знам само, че струва около 24.40. Българско е. Утре ще имам повече информация. Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт