Козметика AMWAY за бебоци

  • 830
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 039
Здравейте,мили мамчета  bouquet!Имам едно питане:някой пробвал ли е козметика за бебоци на AMWAY,защото се чудя дали да си я поръчам newsm78.Става дума за шампоан за тяло с мед и глицерин и лосион,който се пръска като пяна и се размазва.Дано ме светнете по въпроса! newsm51

# 1
  • Мнения: 338
Аз ползвам шампояна с мед и глицерин за бебо и съм мн. доволна, преди ползвах и лосиона пак с мед и глицерин. Козметиката е страхотна. Simple Smile

# 2
  • Варна
  • Мнения: 485
Моля, дайте ми координати на представител на Amway. Ползвала съм техни продукти и съм много доволна. Сега искам да си поръчам и нещо за бъдещото ми бебче. Сигурна съм, че козметиката им е много по-добра от тази, която е разпространена в търговската ни мрежа. И тъй като се губя по темите във форумите ще помоля, който има някаква инфо да ми я изпрати на ел. поща galinadimieva@yahoo.com. Много благодаря предварително.

# 3
  • Мнения: 137
Каква е тази козметика? Внася ли се у нас? Откъде? Къде може да се намери?

# 4
  • Мнения: 338
Относно козметиката на Amway, американска е, моето лично мнение се дублира с това на Еммилли, аз ползвам техни продукти, не само козметика от около година и смятам, че това е най-доброто за мен и моето семейство.
Козметиката, както и другите продукти може да се поръча чрез представител на Amway.
Някой ползвал ли е  хранителните добавки на Nutrilite,аз съм страшно доволна от тях и горещо ги препоръчвам.

# 5
  • Мнения: 47 898
а как мога да се свържа с представител на amway?

# 6
Радвам се, че мога да съм Ви полезна. Аз съм дистрибутор на Amway.

# 7
Razko6na e i 100% rastitelna . Az samata q polzvam i mnogo moi poznati mam4eta   www.staneva_varna@abv.bg Ysmihnat den!



Здравейте,мили мамчета  bouquet!Имам едно питане:някой пробвал ли е козметика за бебоци на AMWAY,защото се чудя дали да си я поръчам newsm78.Става дума за шампоан за тяло с мед и глицерин и лосион,който се пръска като пяна и се размазва.Дано ме светнете по въпроса! newsm51

# 8
Свържете се с мен и ще Ви дам информация www.staneva_varna@abv.bg  Вие откъде сте? Усмихнат ден !

а как мога да се свържа с представител на amway?

Общи условия

Активация на акаунт