Да се похваля ...

  • 548
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 655
Аз съм една горда /отново/ мама-кърмачка на бебе МАЛВИНА. Laughing Laughing Laughing
Отминаха и последните ми претеснения. Stop
На 1 месец е наддала 3280 кг. и пораснала 54 см. /родена 2 600 кг и 48 см., спаднали на 2500 кг./.
При нас цеденето и подпомагането на МАЛВИНА изиграха добра положителна роля. Жълтеницата ни отмина и сега сучим до прималяване. Л.лекарка е доволна, а и аз от кантара й. Mr. Green Посъветва ме да продължа още един месец с цеденето, а после ще суче само. Аз продължавам да я кърмя на 3 часа Mr. Green Mr. Green Mr. Green, а между тях когато поиска. Л.лекарка знае само за 3 часа.  Joy Joy JoyЕй такива са ми историите и смешни и трагични, понякога сама се забавлявам с това мое бг-кърмаческо изпълнение.
Поздрави на всички  и дано кърменето ни се отплати с времето в по здрави и умни деца. Thinking Praynig Thinking

# 1
  • Мнения: 485
Честито!   bouquet Да ти е жива и здрава малката принцеска и да се кърмите още дълго, дъъълго  Hug

# 2
  • Мнения: 3 760
Здрасти, Пела!
Много се радвам за вас! (Следях перипетиите ви и се надявах, че ще дойдеш тук...).
Според мен колкото по-рано стане връщането към гърдата, толкова по-добре, но ти си знаеш  Wink
  bouquet

Последна редакция: вт, 23 май 2006, 20:00 от Мъни

# 3
  • Мнения: 2 655
Тя суче вече 1 месец надявам се да го прави още дъълго време, поне колкото кака си /1г и 2м кърмих АЛИ/.

# 4
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Страхотно е, че проблемите са вече зад гърба ви Hug
А три килограма точното наддаване ли е или печатна грешка #Crazy Laughing
Защото ако е вярно, веднага те номинирам в Гинес - Бг Мамма Laughing

# 5
  • Мнения: 3 926
Ей, Хедра, за пръв път нещо да ти убегне Hug По мои сметки е качило 780 гр. детето. Изписано на 2500, а сега е 3280гр  Grinning
Пела, да ти е жива и здрава втората принцеса и след има-няма две години да се позамислите и за един изтърсак - момчурляк Heart Eyes Hug Да си има и таткото компания Wink

# 6
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Ами просто така забавно е написано Laughing
Цитат
На 1 месец е наддала 3280 кг.

# 7
  • Мнения: 3 591
браво, много добре сте се справили   bouquet

А да наддаде 3кг за 1 месец според мен не е толкова странно или невъзможно. Ние наддадохме 2200 първите 6 седмици. Почти си удвоихме теглото....
лелееее, май съм пропуснала да го захраня като си удвои детето теглото...то затова сега не наддава по много...с тая рядка кърмица...че и вода не давам - съвсем няма откъде да наддава Joy

# 8
  • Мнения: 2 655
Не само 780 гр,  Laughingно това е супер за нас. Rolling Eyes

# 9
  • София
  • Мнения: 6 242
Браво!
И е пораснала 6 см за 1 месец Grinning Браво на малката госпожичка!

Десииии, 2200 за месец и половина!!!! Да ти е жив и здрав юнака!

# 10
  • Мнения: 250
Браво на тая госпожица, тя повече и от нашите мъжленца расте!
да е жива и здрава на мама и тати!

Общи условия

Активация на акаунт