Ima li niakoi da e zabremenial s endometrioza?

  • 788
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 103
Molia, ako ima niakoi da spodeli

# 1
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Има споделен опит пак в този раздел, но не помня темите.
Пробвай с търсачката.
Това, което аз знам и от тези постове, че със Зодак и/или операция става и без намеса също се е случвало.
АГ докторите, според мен доста плашат жените. Не е безобидно, но не е повод за паника, а за мерки.

# 2
  • Мнения: 1 320
Толкова е безобидно, че е включено като програма за лечение от здравната каса.

Ендометриозата се отстранява с лапароскопия и след това шест месеца се лекува с инжекции Золадекс. И после забременяваш. Аз лично знам за момичета, забременели с диагноза "ендометриоза", но след похдодящото лечение.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 841
Според моето скромно мнение, да се бориш с ендометриоза е все едно да се опиташ да си обезкосмиш трайно краката, някои може и да успеят, ама аз за сега не успявам, а ето ти и малко статистика, единственото което намерих това
Късмет на теб   bouquet

# 4
  • Мнения: 103
Blagodaria ti Milena.Az se lekuvah sas Zoladex poslednata mi enjekcia be6e mart mesec 2006g.,sled tova mi doide cikala sega mai mesec i 6te pravia opiti za beb4e znam 4e e trudno dori nevazmojno, mislia si za invitro no genekolaga mi kazva 4e ne na vsi4ki se polu4ava ot4aiala sam se.sega iskat da mi praviat ne6to neznam kak se kazva da mi vidiat trabite dali sa prohodimi za6toto ot endometriozata se polu4avali oplatnenia v trabite.moiata endometrioza e tejka forma no vse pak imam niakakva nadejda.pojelavam ti i na teb mnogo kasmet, i na vsi4ki koito imat tozi problem i iskat beb4e.

# 5
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Ендометриозата се лекува временно и с бременност до колкото аз знам.
Не се вторачвай в това забременяване, колкото и да е трудно, защото мисълта в тази посока повече пречи обикновено, от колкото да помага... Направили сте много в добра посока...
Стискам палци!

Последна редакция: пт, 26 май 2006, 12:42 от арт мама

Общи условия

Активация на акаунт