носихте ли червен конец докато бяхте бременни?

  • 20 312
  • 322
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 720
Аз не съм от суеверните по принцип и не съм слагала, но скоро една позната ми се скара че нямам и като се загледах - доста бременни носят.  newsm78 То е ясно, че няма да навреди и аз да си вържа едно на ръката.
Та исках да ви питам, защото като гледам тук сте против всякакви бабини заръки, дали това сте го правили?
  bouquet

# 1
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Не.....но аз както винаги грешно прочела, реших че става въпрос за кон.....и влязох да видя за каква нова глупост иде реч

# 2
  • Мнения: 3 042
Аз не съм носила червен конец докато бях бременна. След като родих слагах такъв конец на бебоците. Даже малкият още си ходи с такъв конец.
Сега през лятото  ще му го махна, защото вече си е голям. Grinning

# 3
  • София
  • Мнения: 5 720
Не.....но аз както винаги грешно прочела, реших че става въпрос за кон.....и влязох да видя за каква нова глупост иде реч
хааха
и аз реших, че може така да се объркат хората, съжалявам, ще го поправя!  Peace

# 4
  • Мнения: 105
Аз носих първите няколко месеца, после се скъса и не го замених.

# 5
  • Мнения: 1 272
Не и не мисля, че ако не дай Боже нещо има да се случи, конеца ще ти помогне!

# 6
  • Мнения: 2 567
 Naughty Нито аз съм носила, нито на малката съм слагала.

# 7
  • Мнения: 508
Аз нося Flutter
Не съм от най-суеверните, но в момента всичко ми е адски изострено и се застраховам от всичко. Знам, че е  суеверие........но все пак не вреди, ако се чувстваш по-добре и спокойна.

# 8
  • София
  • Мнения: 401
Ами аз в началото сложих, но още на следващия ден го нямаше и от тогава не съм си връзвала пак Hug

# 9
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Суеверията са за суеверните. Щом някой му се ще да си тормози мозъка с такива неща, прав му път. Не съм си слагала, нито ще сложа някога подобно нещо. Аз винаги съм казвала, че тези уроки и други такива сполетяват тези които им вярват.
Не и не мисля, че ако не дай Боже нещо има да се случи, конеца ще ти помогне!

Абсолщтно съм съгласна с това.  Peace

# 10
  • Мнения: 7 474
Нито аз съм носила ,нито детето! Naughty

# 11
  • Мнения: 318
Конец не нося, но пък съм си сложилс сини синци от детето на кумовете на синджирчето, ей така просто против уроки, тепърва започват да ме заглеждат хората в коремчето, а не всички гледат с добри очи. Peace

# 12
  • Мнения: 57
Naughty Нито аз съм носила, нито на малката съм слагала.
newsm10

# 13
# 14
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 317
Не, но се наслушах на достатъчно "препоръки"  hahaha от подобен род.

Общи условия

Активация на акаунт