Чиполино колело "Пчела". От къде? (може Сф, Пл, Д=Тх)

  • 786
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 8 275
дали някъде има още от тях, знам, че са от каталог 2005г.?
Днес ходих до "любимия" Пинокио, но там няма, няма и да има.
Благодаря предварително за информацията (интересуваме само този модел).

# 1
  • София
  • Мнения: 3 688
Вчера с една позната обиколихме доста магазини да търсим тозно този модел,за подарък на найното момченце...е няма и няма
И по складове няма,уж казват че ще има в началото на юни,но вече от доста време обещавт,та не се знае...
Ние нащо го взехме още преди да се затопли времето и имаше дори избор от цветове.

# 2
  • София
  • Мнения: 8 275
аз тази година не съм го виждала, а миналта ни бе рано  Sad

# 3
  • София
  • Мнения: 626
Виж в Пакостник.

# 4
  • Мнения: 641
В Пакостник нямат и незнаят кога ще получат. Sad

# 5
  • София
  • Мнения: 626
В Пакостник нямат и незнаят кога ще получат. Sad
Съжалявам. А пита ли дали можеш да направиш поръчка или изобщо ги няма на склад, защото  аз направих поръчка за нашето колело.

# 6
  • Мнения: 641
Аз таткото пратих, той не е питал дали може да поръча. Каза само това, което писах по-горе. А ти там ли го поръча, кога ще го получиш, каква му е ориентировъчната цена?

# 7
  • София
  • Мнения: 626
Аз поръчах там, но друго колело. Дадоха ми каталога на chipolino и си го избрах. В каталога имаше и това с пчелата в три цвята, но не помня цената Confused
Прегледа ли тази тема? http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=78934.0

# 8
  • Мнения: 4 187
И аз то търся това колело, пуууу  Tired.

# 9
  • София
  • Мнения: 3 688
Мойта позната днес го е взела от някакъв магазин в центъра,но каза че било последното:(

# 10
  • София
  • Мнения: 626
 Склад „Чиполино” тел.: 02/9177463 Илиенци скл.№3550 Ето и линк с магазините, в които се продават продукти на Чиполино. тел.: 02/9177463 http://www.chipolino.com/forum/index.php?s=8e35203ac3813c7e510be … &showtopic=27

Последна редакция: ср, 24 май 2006, 00:50 от ralinikol

Общи условия

Активация на акаунт