дали някоя знае ...

  • 526
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 245
здравейте мами Simple Smile въпросът ми е малко по-особен. аз работя в office1superstore, и много голяма част от работния си ден прекарвам на ксерокса или в близост до него. въпросът ми е дали е възможно това да ми вреди по някакъв начин и то не толкова на мене,колкото на бебо.  знае ли някоя нещо по въпроса има ли някакво, как да го нарека newsm78 - лъчене  Confused от самата машина и от тонерите които използваме ,които да са вредни за нас точно в този период Thinking

# 1
  • Мнения: 1 425
До колкото знам ксероксите имат излъчване, но дали е вредно за теб и бебето не съм сигурна. Преди време аз работех по офици с ксерокс и имах голямо главоболие. Близо 2-ве години. Като спрях да работя тази работа и главоболието спря. Може би е от миризмата която се отделя от тонерите.

# 2
  • Мнения: 532
Не мога 100% да ти кажа,но аз доста работих на ксерокс (до 8-ми месец) и нищо му няма на бебето.

# 3
  • Мнения: 245
ами аз нямам оплаквания,просто незнам защо днес се замислих над това.май най-добре да питам док. Laughing

# 4
  • Мнения: 1 165
Мисля, че това не би трябвало да ти вреди, но имай предвид друго-вие имате контакт с много хора, а точно в този период за теб това не е много препоръчително...всякакви болести.Макар,че аз излязох в болничен 7 мес.точно заради болестите ,които могат да ми лепнат в офиса и пак се разболях...
Важното е да си спокойна, не се притеснявай за всичко.Лека бременост!

# 5
  • Мнения: 3 760
Аз пък съм чела, че при бременност работодателят е длъжен да те трудоустрои, така че да не си в близост до ксерокс. Не помня къде съм го чела, но беше в някакъвв нормативен документ. Консултирай се с гинеколога си!

# 6
  • Мнения: 1 493
Не се притеснявай излишно ! Вреди на очите, когато бързо отвориш или бавно затвориш капака и ти светне. Главоболието е от това. Излъчване има по-малко от колкото монитора на всеки компютър.

Общи условия

Активация на акаунт