проблемен цикъл

  • 776
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 57
Закъсня ми с два дни. Първия темература 37,00. Втория 37,5  и така се бях зарадвала. Купих си даже и тест, който мислех да направя днес сутринта и хоп лелката. Ама така неочаквано и нелогично за такива температури. И аз болна от няколко дни карам на бабини лекове и се измъчих от кашлица като грешен дявол. Днес въобще не бях   адекватна. След толкова стрес уйкенда. През какво ли не минах - радост, колебания след толкова неуспешни опити дали най-после и при мене е дошъл щъркела и накрая след толкова надежди и това. Направо ми е кошмар.

# 1
  • Мнения: 57
Гледам графиката и не мога да повярвам на очите си. Много ми е мъчно.  Sob

# 2
  • София
  • Мнения: 35 918
Гледам графиката и не мога да повярвам на очите си. Много ми е мъчно.  Sob
Не се отчайвай.  spoko
Този месец вече трябва да направиш изследвания. Grinning

# 3
  • Мнения: 57
не е логично. Да ми се покачи БТ - то с цели 0,5 градуса при двудневно закъснение и да дойде лелката. До сега преди да ми дойде БТ - то падаше.

# 4
  • София
  • Мнения: 35 918
не е логично. Да ми се покачи БТ - то с цели 0,5 градуса при двудневно закъснение и да дойде лелката. До сега преди да ми дойде БТ - то падаше.  Wink
Логично е , нали си била болна. БТ 37,5 не е нормална, дори за бременност,т.е вижда се че има повишена обща ТТ.

# 5
  • Мнения: 57
Казваш, че повишение с  0,5 градуса не е нормално. И въобще тази температура 37,5 не е добре за бременност. Днес като ми дойде вече си купих и антибитици. Дано да не е някой летен вирус.

# 6
  • София
  • Мнения: 35 918
Казваш, че повишение с  0,5 градуса не е нормално. И въобще тази температура 37,5 не е добре за бременност. Днес като ми дойде вече си купих и антибитици. Дано да не е някой летен вирус.

Обикновенно при бременност БТ е най много 37,3 , максимум 37,4 -
като  единични стойности.
 

# 7
  • Мнения: 57
Това не ми харесва. Сигурно трябва да взема някакви медикаменти или поне такова усещане имам. Скоро ще отида на преглед. Two HeartsБлагодяря ти за вниманието и съветите.

Общи условия

Активация на акаунт