Добър зъболекар в Бургас

  • 424 549
  • 846
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 11
Изпитвам ужас от ходенето на зъболекар.Ако някой знае добър зъболекар в Бургас да ми каже името му,моля.

# 1
Д-р Гамишева - приема в поликлиниката срещу Краставицата

# 2
  • Бургас и някъде на изток в Лондон
  • Мнения: 147
Аз съм много довлна от д-р Димитров  ул.сливница 58 можеш да се обадиш предварително на 84 31 18 за което те саветвам доста е внимателен.Аз имах голяма фобия от зъбари но при него се чуствам спокойна.Работи в кабинета със жена си но него ти го препоръчвам.Успех

# 3
  • Мнения: 3 251
Аз съм много довлна от д-р Димитров  ул.сливница 58 можеш да се обадиш предварително на 84 31 18 за което те саветвам доста е внимателен.Аз имах голяма фобия от зъбари но при него се чуствам спокойна.Работи в кабинета със жена си но него ти го препоръчвам.Успех
Alex126, за д-р Богдан Димитров ли става въпрос? Ако е той-гласувам с 2 ръце за него- много внимателен човек и кадърен зъболекар е!!!
И още една зъболекарка препоръчвам - д-р Кулева- тел:0889130089

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 11
Много благодаря на всички.Днес имам час при една зъболекарка и вече направо съм в паника.Надявам се всичко да мине безболезнено.Каза,че ще ми сложи упойка ам мен и от упойката ме естрах.

# 5
  • Мнения: 177
Д-р Мацалиева Кабинета и е в Славейков бл.49
Много съм доволна Peace

# 6
  • Мнения: 262
страшно много съм доволна от Мацалиеви (Славейков 49 бл.) 3 зъба ми е правила без да ъсетя болка слага си упойки жехната само да гъкне6 веднага спира абе нямам думи просто да опиша колко е добра много съм доволна, само дето не работи с ЗК

# 7
  • Мнения: 127
страшно много съм доволна от Мацалиеви (Славейков 49 бл.) 3 зъба ми е правила без да ъсетя болка слага си упойки жехната само да гъкне6 веднага спира абе нямам думи просто да опиша колко е добра много съм доволна, само дето не работи с ЗК
Мацалиеви - брат и сестра ли са или мъж и жена? Не че има значение, де ..... и за него съм чувала, че работи добре. Скъпо ли взимат? Дайте някакъв телефон, че и аз съм на зор  Cry

# 8
  • Мнения: 1 030
Страшно съм доволна от д-р Бистра Иванчева - работи в кабинета на д-р Юлия Иванова, която пък се ползва с голям авторитет.
1. Д-р Иванова е много внимателна - въобще не усещаш как пипа из устата ти.
2. Много е внимателна и в отношението си към пациентите - търпеливо изслушва и обяснява.
3. Работи с изключетелно качествени материали и най-съвременна техника в кабинета.
4. Въпреки, че е доста млада, показва изключителна компетентност и увереност в работата.
5. Много е старателна и мила.
6. Цените не са от най-високите.
7. Работи със Здр. каса.

Това прозвуча малко като реклама, но наистина ходя при д-р Иванчева не само без страх, но дори ми е приятно /това прозвуча мазохистично направо.../

Ето координати: 0887826730

# 9
  • Мнения: 262
къде се намира кабинета на Иванчева

# 10
  • Мнения: 1 030
къде се намира кабинета на Иванчева

Доктор Иванчева работи в кабинета на Д-р Юлия Иванова, който се намира на ул. "Пиротска" 35 / това е малка улица, която пресича "Републиканска" някъде зад Френската гимназия.
Има и телефон в кабинета: 811951

Друго предимство на кабинета, освен съвременното, модерно оборудване, е че разполага с Дигитален рентген, така че ако се налага снимка на зъба се прави на място и веднага Laughing

Лошото е, че д-р Иванчева не работи на пълен работен ден, а само събота и неделя е по цял ден в кабинета / и тя като нас е млада майка и си гледа детето/. И понеже има доста пациенти, понякога се налага да почакаш, защото часовете се "застъпват"

# 11
  • Мнения: 5 539
Д-р Ковачева

# 12
мацалиеви са най-добрите от личен опит го знам!и мисля че имат нов кабинет (славейков 116 блок)припоръчвам ги-найстина си разбират от работата! Simple Smile успех!!!

# 13
  • Мнения: 155
опитай при д-р Даковски ,аз като теб много се стрхувам затова ще ги правяя с пълна упойка ,той предлага тази услуга Simple Smile

# 14
  • BG
  • Мнения: 1 900
Аз пък мога да ти препоръчам д-рЧило,отличен и като човек и като лекар.Работи и със здравната каса,кабинета му се намира на ул.Батак 6 в к-с Лазур.Работи всеки ден.Ако искаш подробности пиши.

Общи условия

Активация на акаунт