как пазите малките от насекомите?

  • 564
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 288
ние живеем в къща с двор и много цветя. пълно е с всякакви насекоми- пчели, оси, комари и други знайни и незнайни. мисля да взема мрежа за количката, но това е вариант само когато бебка спи. иначе няма да позволи нещо да й закрива гледката. също така комарите- има ли някакъв препарат за мазане за толкова малки бебчета.  newsm78

# 1
  • Мнения: 8 917
ние живеем в къща с двор и много цветя. пълно е с всякакви насекоми- пчели, оси, комари и други знайни и незнайни. мисля да взема мрежа за количката, но това е вариант само когато бебка спи. иначе няма да позволи нещо да й закрива гледката. също така комарите- има ли някакъв препарат за мазане за толкова малки бебчета.  newsm78
Препарат - ОФФ, но не знам дали става за малки бебчета newsm78

# 2
  • Мнения: 5 299
Ами сложете си комарници на прозорците, и не я разхождай в двора ви, където е пълно с насекоми. Аз ползвам от тези джаджи, които се включват в контакта с таблетки.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Не се сещам за дру го освен когато сте навън да я пазиш лично...Мисля, че препаратите като ОФФ не са за толкова малки бебета, но може да попиташ личната лекарка ...За вкъщи сме сложили мрежа, а и вече слагаме таблетки в контакта...

# 4
  • Мнения: 1 288
вкъщи имаме и комарници, и таблетки слагаме. проблемът е навън. как да не я разхождам в двора  Shocked то насекомите са навсякъде- и по улиците, и по парковете. а в тези жеги, няма по-добро от шарената сянка на някое хубаво дърво.

# 5
Здравейте,
Моята дъщеря преди два дни я е нахапало нещо, но не е комар по едната част от гърба и се чудя с какво да го мажа. Иначе у нас включваме в контакта и т.н., но тогава е била у бабини си и така. Кажете с какво мажете дечицата за да ги предпазите от такива насекоми и т.н. Какъв е този препарат ОФФ и на каква цена е долу - горе?

# 6
  • София
  • Мнения: 223
Офф на Джонсън,струва около 5-6лв!Продава се в аптеките има го и в Била!разгледай има рол-он,лосион и спрей!Иначе за ухапването,може да мажеш с ментолов спирт и после с алергозан,за да не сърби. Peace

# 7
  • Мнения: 919
За джаджите на Райд не съм сигурна, че са разумни за малки бебета. Когато бях бременна се поразрових и на някои от кутийките пишеше, че не се препоръчва за малки бебета и бременни жени. Интересното е, че не на всяка кутийка го пише Thinking

# 8
  • София
  • Мнения: 39 744
Аз също ползвах спрея на OFF. Нямам оплаквания към него.
Количката ми имаше мрежичка. Слагах я само когато Дияна спеше.

# 9
  • Мнения: 3 447
Нашето педи каза, че можем да ползваме ОФФ (но за по-малки бебета не знам дали може). Таблетки в контакта също може, но ако прозорците са отворени предполагам, че това, което се изпарява, не е много хубаво

# 10
  • София
  • Мнения: 6 175
Миналата година обтривах разголените части с кърпичките на Vape за деца (макар, че в съдържанието на тези за възрастни и за деца не открих разлика) Нямаше проблеми и дори не я хапаха комари както на морето, така и в крайдунавския град от който е таткото.

Общи условия

Активация на акаунт