Мами,имахте ли време за външния си вид след раждане?

  • 2 039
  • 55
  •   1
Отговори
Мами,имахте ли време за външния си вид след раждането?Скоро ще ставам мама и ме интересува дали след раждането ще имам време за  поддържане на външния си вид-добър,та  бъдещия тати пак да си ни харесва?

# 1
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ха-ха.....външен вид, аз съм с такава богата душевност  Wink

# 2
  • Мнения: 4 806
дали ще имаш време за себе си след раждането, зависи от теб основно , от това как ще си организираш деня, дали има кой да помага, колко ще се вманиачиш по гледане на бебето.

Аз не си отделях време след раждането. Ама не съм го правила и преди това.

# 3
  • Мнения: 527
Нямах нито време, нито желание, чувствах се много уморена и всяка свободна минута я използвах да почина. Започнах да се заглеждам в себе си, едва когато малкия  стана на 5-6 месеца, но тогава дойде зимата и повечето време в къщи и пак така до пролетта. Сега вече намирам време да се погрижа за външния си вид, но пак не е като преди да родя. Всичко си е до човек, ако си по-суетна винаги ще намериш време да се вкараш в приличен вид.

# 4
  • Мнения: 5 391
Намирам, въпреки че никой не ми помага Peace

# 5
  • Мнения: 8 917
Ха-ха.....външен вид, аз съм с такава богата душевност  Wink
rotfImbo rotfImbo rotfImbo newsm03


По мои спомени - не, Гери се хранеше на 1-2 часа и използвах всяка свободна минута да спя Wink

# 6
  • Мнения: 5 299
Аз лично, чак към 6_я месец след раждането започнах пак да си влизам в час. До него момент ходех както ми падне, заЩото не ми пукаШе особно. Исках само да се наспя. Tired

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
да, имах

# 8
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Зависи от теб. Ако искаш да намериш време - ще намериш. Не говоря за първите 3-4 седмици след раждането. Но след първия месец вече си имате режим с бебето и би могла да отделиш минутки и за себе си. При всичката кротост на Васи, поне 3 пъти се е събуждала точно, когато съм се намазала с кола маска Grinning, но това е изключение.  

# 9
  • София
  • Мнения: 1 320
Време ли........?!  Crossing Arms От 3 седмици не мога да намеря време да отида на фризьор. Добре че с една приятелка си викаме маникюристката и озметичката вкъщи, та докато се оправя тя гледа детето и така! Ако някой не ти помага е малко трудно, но не и невъзможно!  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 3 760
Време имах. И то много. Обаче желание....никакво!
Ама татито и така си ни харесваше!

# 11
  • Мнения: 6 155
Ако имаш желание - ще намериш и време  Wink

# 12
  • София
  • Мнения: 4 966
Не-но и желание нямах Mr. Green

# 13
  • Мнения: 356
                Не, нямах време...

# 14
  • Мнения: 7 186
Ако имаш желание - ще намериш и време  Wink


 Peace

Аз се бях ъпдейтнала преди раждането с каквото можах, та след това да мога да си спестя време. Примерно фризьор, боядисване, козметични процедури, такива неща- направих ги 1- 2 дни преди секциото. Каквото можеш свърши го предварително, а възстановяването след раждането и то ще стане лека- полека.

Общи условия

Активация на акаунт