Седмицата 22-28 май - нека радостните новини да нямат край!

  • 4 736
  • 116
  •   1
Отговори
  • Мнения: 529
Добро и слънчево утро момичета,  Grinning
Да се запиша и аз с една пусната темичка в любимия форум. Wink
 Желая ви много усмивки и хубави новини тази седмица.  Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 267
Здравейте момичета!
Както е хубаво времето навън, така да са хубави и новините от всички ни тази седмица Simple Smile
 Hug

# 2
  • Мнения: 267
Какичка, май и дявете едновременно сме пуснали седмична темичка Simple Smile
Модераторите ще оправят работата след нас Simple Smile

# 3
  • Мнения: 4 324
Добро утро и от мен Simple Smile

Много желаещи тази сутрин за новата седмичка. Браво Simple Smile

И понеже Какичка е пуснала 2 минутки по рано постинга си, остава нейното заглавие за седмичната тема Wink

Весела и късметлийска седмичка на всички.

# 4
  • София
  • Мнения: 7 242
Добро утро и успешна седмичка и от мен, момичета Grinning
Цитонамазката ми е добре, микробиологията не особено, но лошото е, че имам задържан фоликул - на 22 ден - 35 мм. Най-вероятно пак ще отложим инвитрото  Confused за втори път. В началото на цикъла док. ще ме погледне - все пак има мъъничка вероятност да се е спукал от самосебе си. Дали да не му помогна с малко коремни преси? Или с нещо друго?
Странно ми е, че този месец си имах ову, а този фоликул се явява втори - док. го видя още на 12-ти ден, когато установи и скорошната овулация, но не беше сигурен какво е. Т.е. резултатът е точно както при двете ми стимулации с клостил.
Понеже оползотворихме ову-то все пак се чудя дали да не се въздържа от коремни преси...

# 5
  • София
  • Мнения: 4 273
Добро утро и от мен Grinning
Лекси, не насилвай нещата! Не прави коремни преси. Дано се е спукал сам "презрелия" фоликул и щом сте си оползотворили овуто, дано пък да не се наложи инвитро. Много момичета са забременяли точно в такъв период - на чакане на инвитрото. Късмет Peace
Аз още съм с мускулна треска от дългата съботна разходка до Витоша. Сега се чудя колко ли километра сме извървяли newsm78 Това са 3 ч. изкачване и два часа слизане...ама луд умора няма Wink
На всички да пожелая хубава седмичка - като временцето навън Sunglasses
Лали, видях, че в предната тема си ме питала за броя на еритроцитите. 4,38 е, при норма между 3,7 и 5,3. Но средният обем на еритроцита е нисък - 75,7 /при норма 82 - 96/. От друга страна пък, средната концентрация на хемоглобин в еритроцитите е в норма - 329 /при реф. стойности от 300-360/. Съвсем се обърках от тези изследвания Crazy Не мога сама да си правя изводи. Ако се наложи, ще ги повторя.

Последна редакция: пн, 22 май 2006, 10:19 от lea

# 6
  • Мнения: 553
Слънчева седмичка и от мен на всички момичета   bouquet И само добри новини ви желая  Hug

Лекси, дано да има резултат, след като сте оползотворилли овуто и да не се стига до ин-витрото  Praynig Praynig Praynig За пресите не знам дали е добра идеята  newsm78 - ако има шанс с това ову да е станало нещо, по-добре не рискувай.

# 7
  • Мнения: 4 000
Здравейте желая ви хубава, слънчева седмичка с добри новини!
Леа, искрено ти завиждам за разходката до Витоша, аз прекарах почивните дни в път и ядене, а от вчера си имам лелка! Решила след 10-тина дни да отида на цитонамазка, защото отдавна не съм го правила. Сигурно ще отида във ВИТА при д-р Калвачева, но ще питам дали вече не работят със здравната каса.
В събота съм на изпит (за евро-преводачи) – да ми се маха от главата най-накрая, че съм разхвърлила из къщи сума ти книжа!
Това е засега от мен

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
Привет и от мен момичета Hug
Успешна и изпълнена с приятни емоции седмица.
Испех на всички чакащи  newsm10
Лекси, не мога да повярвам  Thinking, при мен се получи същото  - имам задържан фоликул - на 20 ден - 35 мм., а на 12 ден теста показваше овулация - вярно втората чертичка не беше толкова наситена като контролната лента. Не знам какво да мисля  Crossing Arms. Дали в следствие на стимулациата миналия месец / с меногон/ този месец да съм имала два фоликула /не ми се вярва много/. И сега ако не се спука 1 вия ден на лелката  - пропускам инсето. Дори не мога да се притесня вече - само съм ядосана ... и аз не знам на кого newsm78. Искаше ми се да приключа с инсетата юни месец и да си дам два месеца почивка преди инвитрото, но.
Леа, това с разходката е супер. Аз вчера се чудих дали да не се "опна" на плажа, но чесно казано ме домързя.

# 9
  • Мнения: 4 324
Лекси, стискам палци фоликула сам да се спука и да не се налага ин-витро!!!

blueeyes - ние сме с еднакви лелки Simple Smile И моята вчера ме посети, ама вечерта, та за това ще я броя от днес. Тежък ден ще е - почва да ме боли коремчето. Да живее спазмалгона Wink Simple Smile Simple Smile

# 10
  • Мнения: 3 376
Здравейте и от мен! Една много щастлива и жизнерадостна седмичка желая на всички!  bouquet

Лекси, може да пробваш да си направиш самомасаж на корема - по посока на часовниковата стрелка, масажираш с кръгови движения и пощипвания коремната област. Ако не помогне за фоликулчетата, поне е много полезно срещу запек и за стегнато коремче Wink Няколко дена като се сетиш се масажирай.

# 11
  • София
  • Мнения: 7 242
Благодаря ви, момичета  bouquet
tini7, при мен със сигурност е имало два фоликула - на 12 ден док. каза, че е имало скорошна овулация и има течност в коремната кухина. Тогава ми показа и леко сплескана сферичка, която нарече "странна находка" и че е възможно да е втори фоликул, но не е сигурен.  При мен стимулацията с клостил беше приди няколко месеца т.е. изключено е той да е повлиял. Това ще ми е евентуално второ отлагана - и аз не мога да се ядосвам вече. Още повече, че нещо не ми върви тези дни - колата, която ползвам ежедневно, се развали и поправката й ще е Цифра, разбиха ни апартамента /задигнаха само фотоапарата, но пак всичко беше разхвърляно и детето много се уплаши/. На пук на това обаче ми е оптимистично Grinning.

# 12
  • Мнения: 1 029
Браво за хубавите имена на новата седмичка на Какичка и Ели!
Дано са ни на късмет!Желая ви много успешна седмичка и аз!
Лекси и Тини, дано имате хубави новинки. Hug
Леа, хубаво сте направили-за разходката.
Аз съм на диета, че нищо не ми става от миналото лято.
Усмихнат ден на всички!
  bouquet

# 13
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
При мен стимулацията с клостил беше приди няколко месеца т.е. изключено е той да е повлиял.

При леля ми стимулацияте беше спряна година преди забременяването, а аз си имам браточвчеди, двуяйчни близнаци Simple Smile ... Така, че ... нищо не се знае Simple Smile

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
Лекси, съжалявам за "идиотската" ситуация.  Взела си правилното решение - да не се шашкаш.
Когато ми се случи нещо подобно / една гадост след друга/ - просто тегля една . . .  на всичко, поемам дълбоко въздух и  продължавам - в някой случай дори не търся обяснение.
Преди година ми откраднаха колата - в началото непрекъснато се питах - боже мой защо на мен се случи. - Много глупав въпрос и не помага. По някакъв начин го приемаш и продължаваш - иаче няма измъкване.
Така че мила спокойно - и на нашата улица ще изгрее слънце Hug

Общи условия

Активация на акаунт