KALO HAIR STUDIO

  • 4 450
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 063
Дайте моля отзиви за фризьорите на Кало - и по-конкретно салона на ул. "Хан Аспарух"? (въпреки, че то като го гледам е по-скоро салонче) Но също и за другите им салони!

# 1
Оооооо точно там ходех веднъж и повече не повторих.Момичето което ме пострига беше с черна коса,обясних й как да ме подстриже и в процеса на самото подстригване едно,че постоянно ме скубеше и дърпаше,другото е,че по средта някъде ми каза,знеш ли това така и така ще ти отива повече и аз се съгласих и на финала приличах на изрод,докато тя ми обясняваше,че изглеждам супер.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 795
Преди доста години се подстригвах в един техен салон, някъде около пазара на Ситняково и беше добре.Доволна съм, но всичко си зависи от конкретния фризьор

# 3
  • Мнения: 1 063
Благодаря! Всичко ми е полезно!

# 4
  • Мнения: 8 917
Приятелката ми от години ходи при тях в Младост и е супер доволна Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 3 795
Ние по-скоро те объркахме, отколкото да ти помогнем Confused КАто цяло знам, че са доста добри, така че ако няма да правиш кардинални промени рискувай смело Simple Smile ПОне аз бих

# 6
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Аз съм ходила в този в хотел Плиска (при Теодор- ако решиш да ходиш там). От всичко съм много доволна: боядисване, подстригване, изправяне на косата, изсушаване с дифузер..). Работят само с Л'ореал.

# 7
  • sofia
  • Мнения: 171
Аз ходех в този на Витошка при Ани.Доволна бях,но нещо дигнаха цените............

# 8
  • София
  • Мнения: 1 621
Ходя в "Кало" в Младост и като цяло съм много доволна. Peace

# 9
  • Мнения: 3 715
Аз съм ходила при самия Кало преди години да ме постригва и съм много доволна от него. За другите не знам. Но ако Кало все още постригва в салона си на Витошка, ти го препоръчвам горещо.

# 10
  • Мнения: 794
За подстригване - само в салона на ул. "Дамян Груев", при Бисо  Peace

Прави чудеса...обаче тр предварително да го уведомите с колко см, сте готови да се простите....Ако го му дадете пълна свобода, ще се много доволни  Simple Smile

За сешоар(преса) - Младост (Филип, ако още работи там...) и новия салон в Ст. град(Стефи) ..

МНОГО СЪМ ДОВОЛНА !

Общи условия

Активация на акаунт