ЦС 3 дни преди менструация?

  • 5 610
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 375
добро утро момичета,нещо странно се случва с мен от снощи имам обилна ЦС ,а очаквам лелката на 24.05 нормално ли е това досега никога не ми се е случвало а нали уж този период преди менструация се води сух.на някои случвало ли му се е подобно нещо?

# 1
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 991
За фертилна ЦС ли става въпрос?Засичала ли си такава през този цикъл?
Може да имаш късна овулация и цикълът да е по-дълъг като продължителност този път. Ако обаче вече е минала овулацията, съм чувала че около седмица след овулацията е нормално пак да се появи малко количество фертилна ЦС.

# 2
  • Мнения: 7 718
Да не е просто бяло течение?

# 3
  • Мнения: 375
не е бяло течение,в интерес на истината този месец не засяках ову ,но не е ли много късно newsm78не знам ще видим какво ще стане тази седмица,но ние все пак поработихме по въпроса luvbed luvbed

# 4
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 991
Случва се овулацията да се забави понякога, но по-късна овулация означава по-дълъг цикъл. Така че ако е овулация не очаквай цикъла си след 3 дни, а след 10-14 дни. За всеки случай вие си бъркайте кекса  Laughing

Друг вариант е цикълът ти да е ановулаторен. Нормално е един на 12-13 цикъла да е ановулаторен.

Следиш ли овулацията по някакъв начин, например БТ мериш ли?

# 5
Roksi,i az te suvetvam da si merish BT,taka nqma da imash sumneniq:)Uspeh

# 6
  • Мнения: 2 120
Слузта може да се обърка. Мери си Т., там поне грешки стават само ако си настинала.

# 7
  • Мнения: 686
А възможно ли е според вас да е признак на бременост?!

# 8
  • Мнения: 2 825
А възможно ли е според вас да е признак на бременост?!

Да, възможно е, но не се навивай много  Wink

# 9
  • Мнения: 375
мерси за бързите отговори,досега никога не съм мерила бт ама маи трябва Thinkingмисля ,че като започна с меренето ще започна много да се вманячвам и затова все още се ослушвам Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт