Въпрос за Ноотропил - а?- отговориха ми

  • 2 943
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 997
  Момичета, от днес трябваше да почнем да пием Ноотропил. Поръчах го в аптеката, като им оставих рецептата. Но сутринта, когато го отворих за да дам на Боби, ми направи впечетление, че на рецептата пише сироп, а на опаковката на лекарството инфузионен разтвор. Това не е ли за венозно вливане? То и самото шишенце е като малка банка, със съответната гумена капачка. Прочетох листовката, там си има отделно описано - разфасовка-сироп и разфасовка-за венозна вливане. Чудя се какво да правя, аптеката днес не работи. И няма кого да попитам - имате ли представа дали е едно и също. Че няма да го давам на Боби да утре, е ясно, но дали да ходя да го връщам рано сутринта, с надеждата да го приемат обратно.......или аз съм в грешка и това е едно и също? newsm78

Последна редакция: нд, 21 май 2006, 14:59 от елена акманова

# 1
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Би трябвало да са различни, ако науча нещо пак ще пиша

# 2
  • Мнения: 78
Дъщеря ми прави епилептични пристъпи, сега сме на Конвулекс, като бяха изписали и ноотропил.Посаветвах се с още двама невролози включително и Литвиненко,казаха ми че каквото с него такова и без затова не и го давам да не я натоварвам  допълнително.

# 3
  • Мнения: 997
 Благодаря ви, момичета. Междувременно qneka ми писа, че това наистина са различни неща - направо е престъпление така да грешат в аптеката. Утре ще отида и жална им.........
  Боби не пие нищо друго. Нашата невроложка ни го изписа, ще го пие в следващите седмици и ще го наблюдаваме. Винаги съществува известен риск, но какво да се прави.

# 4
  • Мнения: 1 193
Боже не стига че си имаме достатъчно проблеми ами ни усложняват живота с тази некомпетентност.
Дано се повлиаете добре след като намерите разбира се това което е предписано.
Просто нямам думи.

Общи условия

Активация на акаунт