Във Велинград с дете?

  • 10 481
  • 37
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 688
искаме да отидем за няколко дена на почивка там,но ще ни е за първи път и ще се радвам ако споделите малко повече впечатления за града и местата за почивка с дете.
Иска ми се да има басейн с минерална вода в който да се потопим и тримата местенце където да се разхождаме и хубав ресторант за похапване.
Препоръчайте ми нещо Hug

# 1
  • Мнения: 583
аз лично харесвам хотелчетата в гората-хубав такъв е ''велина''. в централната част са луксозните-''двореца'', ''рич''- в него не съм била, но знам, че предлагат детегледачка за малкото. в механата към хотела готвят хубаво, но последният път малко се поизложиха. иначе и там докато се хранехме сервитьорката забавляваше малката/по нейно предложение/.и в трите има басейни. пропуснах да кажа за ''камена''-също в гората с външен и вътрешен басейн, не е луксозен, но е чисто. там кухнята ми хареса, има и стая с електронни игри за децата, но е доста голям и в почивните дни има много хора.това е,което аз съм опиала. дано съм била полезна Hug

# 2
  • Мнения: 5 622
Ще следя и аз темата, защото юни месец и ние ще ходим там с детето  Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 469
Гласувам с две ръце за "Велина"
На децата много им харесва

# 4
  • Мнения: 1 547
Във "Велина" е подходящо да отидете с дете, но побързайте да си направите резервация, защото обикновено хотелът е пълен месеци напред. И не се хранете в ресторанта към хотела. Вярно, спомените са ми преди 2 години, но малки количества, ниско качество и високи цени. Мисля, че ще намерите подходящи местенца за хапване в града.

# 5
  • Мнения: 5 622
 Дайте някой линк към Велина де...  Wink


П.С. Аз май намерих- Велина

# 6
  • Мнения: 5 622
 Eто пак хотел Велина

На мен лично ми се струва адски скъпо. И има огроомни ценови разминавания между официалния сайт и информацията за хотела, която дадох в горния си постинг

# 7
  • Мнения: 234
От много години ходим във Велинград хотел Велина.Според мен като разположение това е най-добрия хотел.Относно цените - вярно , тази година са завишени поради ремонта който беше направен.И ресторанта го оправиха има вкусна храна , приготвят и храна за бебета и малки дечица.При лошо време на разположение е вътрешния басейн.А малките дечица могат да си играят в джакудзито до насита.Спокойно е и много приятно.

# 8
  • Мнения: 234
до БУБА: тези снимки на хотела са стари!

# 9
  • Мнения: 278
МОЖЕ И В ЧАСТНИ ХОТЕЛЧЕТА  ДА ОТСЕДНЕТЕ И ДА ПОЛЗВАТЕ ГРАДСКИЯ ПЛАЖ ИЛИ ЧАСТНИЯ БАСЕЙН В КАМЕНИЦА.В ЦЕНТЪРА ИМА НОВ ХУБАВ ХОТЕЛ НО НЯМА БАСЕЙН ВСЕ ОЩЕ.СВЕКАРВА МИ ЖИВЕЕ ТАМ И НИЕ ЗАМИНАВАМЕ ЖИВОТ И ЗДРАВЕ НА 24.05 С БЕБКА ЗА СЕДМИЦА.

# 10
  • София
  • Мнения: 2 100
вчера се върнахме от там с децата! В момента е разкошно във Велинград, и за плаж става и не е прекалено горещо!
Бяхме я хотел Олимп! много е хубав, има всички удобства и лукс. На един хълм е и е малак рай! скъпичак е хотела, но се заслуважа!

# 11
  • Мнения: 234
Ybag , ако знаеш само как ти завидях.....това е единственото място където си почивам истински,ама пуста работа.... Cry

# 12
  • София
  • Мнения: 2 100


Това е гледка от басейна на хотела.


охххххххххххх как искам пак там , а не тук в офисаааааааааа! smile3514 smile3514 smile3514

# 13
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Още един глас за Велина. PeaceСтрахотно е,а храната е с добро качество(поне за моя вкус Wink).Хем си в гората,хем в града.Последно бяхме там януари,а лятото към края на юли пак. Simple Smile

# 14
  • Мнения: 5 622

 80 лв за двойна стая не е ли страшно много бе момичета?  Rolling Eyes

до БУБА: тези снимки на хотела са стари!

Ами това намерих, това пуснах. Единия сайт е до колкото разбирам офоциалния на хотела. Бива ли и там да не сменят снимките  Shocked

Според мен каквито и да са сега стаите, 80 лева ми се струва множко на вечер. Все пак никой не отива за една нощ, нали?  Close

Общи условия

Активация на акаунт