СПЕШНО - смесване на хомеопати4ни с конвенционални медикаменти???

  • 770
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 209
здравейте, мойто маймунче след втория прием на пентаксим в4ера /съжалявам , 4е из4етох вси4ко за тази ваксина едва днес, след дъжд ка4улка, но досега отвсякъде само хвалби / днес на обед вдигна реална температура 38.2 (а при първия прием 38- овладях я със свещичка Вибуркол Н), по предписанията на педиатъра дадох, според теглото ефералган сироп. при следващото ректално мерене в 16 ми направи страшна диария на фонтан, която може и да се дължи на пюрето от кайсии и сок4ето от круши, в комбинация с термометър в дупето.  той по принцип е запе4ен и затова доста се стреснах. дадох 1/2 ентерол 250 . въпросът ми е ако тази ве4ер вдигне над 38 реална, пак трябва да дам ефералган+ 1/2 ентерол, но може ли за всеки слу4ай, както е посо4ено в упътването да дам и превантивно 1 свещ вибуркол. 
не знам дали могат да де комбинират хомеопати4ните средства с тези на традиционната медицина, а лекарят с когото мога да се консултирам относно хомеопатията не е тук, моят педиатър каза, 4е не разбира от хомеопатия.

# 1
  • Мнения: 544
аз лично ги комбимирам.Може да се е разхлабил освен от храната и от свещичката.А що за ваксина е това?Дай малко повече инфо?

# 2
  • Мнения: 71
Не съм смесвала и зная,че подобно смесване обезсилва хомеопатичното лекарство.Успокой се и следи за честотата на изхожданията,цвета и мириса.Това ще ориентира педито в случай,че има нужда от него.

# 3
  • Мнения: 1 209
благодаря моми4ета, засега сме ОК, днес ве4е няма Т, а акането на фонтан си остана само веднъж.
ваксината е пентаксим, води се една от най-добрите в БГ- петорна умъртвена - дифтерит, тетанус, коклюш, полиомиелит и менингит. не се поема и здравната каса и е скъпи4ка, но досега няколко лекаря ми потвърдиха, 4е децата не правят реакции към нея и аз я взех. най-ве4е зарадаи полиомиелита. е 4естито ние сме първите , и при таз хипохондри4на майка резултатът е проверка на Т в дупето през 2 часа, и за капак дрисък, предполагам 4е е от храната- онзи ден дадох кайсиево пюре не ган4ев за първи път, а в4ера му правих сок от ябълка и круша, но не го разредих с вода, най- вероятно е от това, защото акането не се повтори . педиатърут отложи третата ваксинация не след 1 а след 2 месеца.
благодаря за отзив4ивостта Simple Smile весел ден  Hug

Общи условия

Активация на акаунт