Как си поддържате лактите?

  • 2 034
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 450
Имам голям проблем в това отношение.На едната ми ръка кожата е по-тъмна и изглежда много зле.Пробвала съм какво ли не,дори и пемза-не се маха тъмното и не се маха.Само дето си разраних лактите.Някой знае ли някакъв съвет.чувала бях за натъркване с лимон,но не съм ги пробвала.Лято е ,как да се покажа така?Всякакви омекотяващи кремчета не помагат. Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 723
С лактите нямам проблем, но дъщеря ми имаше същото нещо, като на твоя лакът, на коляното. Обикновени омекотяващи кремове не помогнаха и лекарката ми предписа 'Lipobase' - страхотен ефект за по-малко от 5 дни! То е много мазно кремче, купува се от аптеката, струва към 7-8лв.   Peace

# 2
  • Мнения: 8 450
С лактите нямам проблем, но дъщеря ми имаше същото нещо, като на твоя лакът, на коляното. Обикновени омекотяващи кремове не помогнаха и лекарката ми предписа 'Lipobase' - страхотен ефект за по-малко от 5 дни! То е много мазно кремче, купува се от аптеката, струва към 7-8лв.   Peace
Я,изненада!Имам я липобазата вкъщи.По друг повод я купувах.Ще пробвам,какво ми остава.СТранното е,че това е само на левия лакът,на десния почти не личи.И при майка ми е така-явно нещо наследствено. newsm78
Мерси,Бубе!  bouquet
Надявам се и други мами да се включат със съвети! Grinning

# 3
  • София
  • Мнения: 3 787
Понякога белещи се лакти означават, че имаш някакви здравословни проблеми.Съветвам те, ако никакви мазила не помогнат /пробвай първо да ги ексфолираш хубаво и след това мазен крем/ отиди на лекар  bouquet

# 4
  • Мнения: 8 450
Понякога белещи се лакти означават, че имаш някакви здравословни проблеми.Съветвам те, ако никакви мазила не помогнат /пробвай първо да ги ексфолираш хубаво и след това мазен крем/ отиди на лекар  bouquet
Ох,явно не съм обяснила добре. EmbarassedНе се белят,а са захабени,особено на лявата ръка е доста черна кожата и груба.На дясната е груба,но не е тъмна,има значителна разлика.А ги разраних с пемзата,сама съм си виновна. Mr. Green

# 5
  • Мнения: 723
С лактите нямам проблем, но дъщеря ми имаше същото нещо, като на твоя лакът, на коляното. Обикновени омекотяващи кремове не помогнаха и лекарката ми предписа 'Lipobase' - страхотен ефект за по-малко от 5 дни! То е много мазно кремче, купува се от аптеката, струва към 7-8лв.   Peace
Я,изненада!Имам я липобазата вкъщи.По друг повод я купувах.Ще пробвам,какво ми остава.СТранното е,че това е само на левия лакът,на десния почти не личи.И при майка ми е така-явно нещо наследствено. newsm78
Мерси,Бубе!  bouquet
Надявам се и други мами да се включат със съвети! Grinning

И на дъщеря ми беше само на лявото коляно, точно такова - тъмно с груба кожа (дори изглежда като мръсно). А с тая пемза, добре си се наредила, тя просто не е за такъв тип проблеми, ама какво да правиш, човек като търси изход, всякакви неща пробва...Дано ти подейства Lipobase-а, наистина е много добър крем!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт